0

Priebėga

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 18,29 €*
Sutaupote: 7.40 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Priebėga

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • ISBN ar kodas: 9789955139294

2020-10-31 10.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Priebėga" aprašymas

Amerikiečių autorė Nora Roberts rašo įvairaus žanro knygas: meilės istorijas bei detektyvinių ar fantastinių elementų turinčius romanus. „Priebėga“ pasakoja šeimos ryšių, apgaulės, manipuliavimo ir keršto istoriją, o tuo pačiu kalba apie stiprybę ir sugebėjimą žengti per sunkumus.

Sulivanai – garsi Holivudo aktorių šeima. Senelis, tėvas ir sūnus – visi jie ekrano žvaigždės. Mirus devyniasdešimties sulaukusiam Lajamui Salivanui šeima susirenka į laidotuves Didžiajame Sure. Kol suaugusieji aiškinasi savo reikalus, vaikai žaidžia slėpynių. Vieno tokio žaidimo metu dingsta dešimtmetė Keitė.

Netrukus paaiškėja, kad mergaitė pagrobta, iš Sulivanų reikalaujama išpirkos, o visi įsitikinę, kad iš saugios aplinkos Keitė dingti galėjo tik kažkam iš artimųjų prikišus rankas. Keitės pagrobimas gerokai sutrikdė Sulivanų gyvenimą.

Dešimtmetė mergaitė ne iš kelmo spirta ir neketina taip lengvai pasiduoti. Jai pavyksta pasprukti į mišką ir prisiglausti atsitiktiniuose namuose, kur ją suranda Kuperių šeima. Netrukus mergaitė, jau spėjusi susidraugauti su bendraamžiu Dilanu Kuperiu, grįžta pas saviškius, tačiau pagrobimo vakaro įvykiai darys įtaką tolesniam jos gyvenimui. Išdavystė, sugriautas pasitikėjimas, skausmas – Keitei teks pačiai susidoroti su užplūdusiais jausmais.

Bėga metai ir palikusį saugų prieglobstį Airijoje, Keitė nusprendžia grįžti į Los Anželą bei surasti savo gyvenimo kelią. Tačiau iš paskos velkasi praeities šešėliai ir tą lemtingą naktį gimusi meilė bei neapykanta.

Nora Roberts savo romane „Priebėga“ veikėjus ištobulino iki smulkmenų. Jie daugiasluoksniai, įdomūs bei verčia žavėtis. Siužetas nėra greitas, tačiau pakankamai vingiuotas bei įtraukiantis.

Trumpas aprašymas leidžia tikėtis, kad „Priebėga“ yra stiprus romanas apie godumą, išdavystę, draugystę, žmogaus stiprybę, norą gyventi ir, žinoma, romantiškus jausmus.

Nora Roberts – produktyvi romanų rašytoja. Autorė laikosi griežtos disciplinos, rašo 8 valandas per dieną ir jau yra išleidusi daugiau nei 200 knygų. 500 milijonų parduotų egzempliorių visame pasaulyje, palankios apžvalgos, atsiliepimai, apdovanojimai ir nuolatinis šmėžavimas bestselerių sąrašuose įrodo, kad rašytoja moka valdyti plunksną ir žavėti savo istorijomis.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Lukoševičė

Nora Roberts romanus kviečiame įsigyti internetu. Knygų kainos prasideda nuo kelių eurų, o išpardavimų bei akcijų metu pirkti online tampa dar pigiau. Knygyne rasite rašytojos gyvenimo santrauką, visų knygų aprašymus, nurodytą puslapių skaičių bei formatą. Dalis romanų turi ir ištraukas, tad prieš užsisakydami paskaitykite ir įsitikinkite, kad autorės tekstai tikrai užkabina!

Parašykite atsiliepimą apie "Priebėga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Priebėga, kurią skaitytojams dovanoja Nora Roberts. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nora Roberts su knyga Priebėga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Priebėga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nora Roberts. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Priebėga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Priebėga" perkama kartu