0

Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 1.10 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786098215014

2020-09-30 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas" aprašymas

Daugelis senovės Kinijos,Egipto ir Graikijos gydytojų žinojo, kad pulsas gali būti visiškai neritmiškas.
Manoma, kad pirmasis mokslininkas, 1628m. aprašęs gyvūnų prieširdžių virpėjimą (PV), buvo Viljamas harvėjus (William Harwey). Prancūzų klinikinis patologas Žanas Baptistas de Senakas (Jean Baptist de Senac) pirmasis susiejo "netvarkingą širdies plakimą" su dviburio vožtuvo stenoze. Pacientų sergančių PV ir širdies nepakankamumu, gyvenimą palengvino 1785m. Viljamo Viteringo (William Whithering) atrastas digitalio lapų poveikis, retinantis skilvelio susitraukimo dažnį.
Du gydytojai iš Vienos - Julius Rotenbergas (Julius Rothenberg) ir Heinrichas Vinterbergas (Heinrich Winterberg) 1909m. įrodė, kad absoliuti aritmija ir PV yra ta pati liga. Pirmąją elektrokardiogramą (EKG), kurioje matomas PV, 1906m. užrašė Vilemas Einthovenas (Willem Einthoven). Seras tomas Liuisas (Thomas Lewis), moderniosios elektrokardiografijos tėvas, tyręs elektrofiziologines PV savybes, įrodė, kad pagrindinis ritmo sutrikimą palaikantis mechanizmas yra elektrinio impulso plitimas ratu (reentry).
Vėlesni didieji PV klinikos ir elektrofiziologijos atradimai siejami su Karlu Federiku Vekenbachu (Karl Frederick Wekenbach), Gordonu Mo (Gordon Moe), Bernhardu Lounu (Bernhard Lown), Moricu Alesiu (Maurits Allessie).

Dabar diagnozuodami ir gydydami PV remiamės naujausiais medicinos atradimais, kurie apibendrinami šios ligos gydymo gairėse.

Parašykite atsiliepimą apie "Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kardiologija

Jūratė Barysienė, Audrius Aidietis, Aistė Žebrauskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Barysienė, Audrius Aidietis, Aistė Žebrauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Prieširdžių virpėjimo diagnostika ir gydymas" perkama kartu