Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Psichoterapija: kaip ir kodėl?

Kaina: 16,99 €
Kaina su kodu: 12,74 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 16.99 InStock
Į krepšelį 12,74 € -25% su kodu
PATOGU

Knygos "Psichoterapija: kaip ir kodėl?" aprašymas

Ar kada nors jautėtės „pasiklydę“ šiame pasaulyje arba praradę viltį sutikti artimą žmogų? O gal išgyvenote užsitęsusį nerimą, liūdesį ar kūno bei dvasios skausmą? Gal svarstote galimybę praverti psichoterapeuto kabineto duris? O gal tik domitės žmogaus psichika ir psichologija? Norėjote, bet neturėjote ko paklausti, kas yra psichoterapija ir kaip ji vyksta?

Tuomet knyga „Psichoterapija“ jums. Ji – kiekvienam žmogui, kuris rūpinasi savo savijauta, nori suprasti ir pažinti save ir kitus, domisi, kodėl pakliūva į nemalonias ar pasikartojančias situacijas, o kartais praranda viltį, tikėjimą ir meilę.

Knyga atsirado bendraujant su žmonėmis, kurie atėjo į psichoterapeuto kabinetą. Visus joje pateiktus klausimus uždavė patys pacientai, todėl čia kiekvienas rasite ką nors tinkamo sau. Praversite psichoterapeuto kabineto duris, perskaitysite apie jame vykstančius procesus, apie terapeuto ir paciento santykius, nueisite ilgą kelią nuo terapeuto pasirinkimo iki atsisveikinimo su juo. Ir sužinosite daug intriguojančių dalykų apie žmogų ir jo dvasią.

Knygos autorius Raimundas Milašiūnas – vienas iš autoritetingiausių ir žinomiausių Lietuvos psichoterapeutų ir psichoanalitikų. Jis padėjo kitaip į save pažvelgti ir gyvenimo būdą pakeisti daugybei pacientų. Autorius atstovauja šiuolaikinei, vadinamajai intersubjektyviajai, psichoanalizei, kuri gerokai nutolo nuo klasikinio Sigmundo Freudo metodo, tačiau yra vienas pažangiausių psichoterapijos metodų. Jis pabrėžia artimo ryšio tarp žmonių reikšmę ir emociškai aktyvaus bei jautraus psichoterapeuto vaidmenį. Tokia psichoterapija nuoširdi, vengianti dirbtinio neutralumo, kuris pacientui atrodo paprasčiausias abejingumas.

Raimundas Milašiūnas dėsto studentams, veda profesinės priežiūros (supervizijų) grupes psichoterapeutams, privačiai dirba Valakupių psichoterapijos centre ir yra Tarptautinės psichoanalitikų asociacijos, Lietuvos psichoanalizės draugijos ir Lietuvos psichiatrų asociacijos narys.


  • Autorius: Raimundas Milašiūnas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 261
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662225

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Psichoterapija: kaip ir kodėl?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Raimundas Milašiūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Psichoterapija: kaip ir kodėl?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Psichoterapija: kaip ir kodėl?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Psichoterapija: kaip ir kodėl?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Psichoterapija: kaip ir kodėl?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Raimundas Milašiūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Psichoterapija: kaip ir kodėl?" perkama kartu