0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Puikieji žirgai. Mano smagioji lipdukų knyga

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 4,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (55%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Puikieji žirgai. Mano smagioji lipdukų knyga" aprašymas

Ši spalvinga veiklos knyga su nuostabiomis nuotraukomis patiks visiems gyvūnus mylintiems vaikams. Jaunųjų skaitytojų dėmesį prikaustys tikras arklių gyvenimo vaizdavimas, taip pat gražūs lipdukai, išradingi galvosūkiai, dėlionės bei žaidimai.

Lipdukai yra daugkartinio naudojimo, tad vaikai galės daugybę kartų džiaugtis smagiu mokymosi procesu. Ši lipdukų knyga – sėkmingo mokymosi pradžia!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403538

Parašykite atsiliepimą apie "Puikieji žirgai. Mano smagioji lipdukų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Puikieji žirgai. Mano smagioji lipdukų knyga", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Puikieji žirgai. Mano smagioji lipdukų knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Puikieji žirgai. Mano smagioji lipdukų knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Puikieji žirgai. Mano smagioji lipdukų knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Puikieji žirgai. Mano smagioji lipdukų knyga" perkama kartu