Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Raštai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.49 SoldOut

Knygos „Raštai“ aprašymas

Monografijoje apžvelgiama gnoseologinio realizmo istorija, daugiausia dėmesio skiriama Oswaldo Kulpe's kritiškojo realizmo analizei ir įvertinimui. Tai pirmoji autoriaus daktaro disertacijos publikacija. Kitose studijoje nagrinėjamos filosofinės Augustino, Hegelio, Bergsono koncepcijos. Tekstai liudi ja neeilinę filosofinę autoriaus kompetenciją, analizės metodiškumą ir mąstymo o riginalumą, todėl yra ženklus įnašas į filosofijos istorijos tyrinėjimus, turįs neabejotiną išliekamąją vertę.Parašykite atsiliepimą apie „Raštai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Raštai“, Pranas Mantvydas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Pranas Mantvydas su knyga „Raštai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Raštai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pranas Mantvydas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Raštai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Raštai“ perkama kartu