0

Raudonasis apelsinas

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Raudonasis apelsinas

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786094802171

2021-03-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Raudonasis apelsinas " aprašymas

Debiutinis rašytojos Harriet Tyce trileris „Raudonasis apelsinas“ – tamsus, unikalus ir intriguojantis. Apžvalgininkai teigia, kad negalėsite atsitraukti!

Elison sėkminga moteris. Jos teisininkės karjera įgauna pagreitį. Namuose laukia rūpestingas vyras ir žavi dukra. Kolegos ją priima kaip lygiavertę ir Elison pagaliau yra pasirengusi imtis pirmosios žmogžudystės bylos. Advokatei tai itin svarbus žingsnis paaukštinimo link. Tačiau nepaisant pasiekimų ir ambicijų Elison yra tarsi užprogramuota save naikinti.

Jos vyras nuolat kritikuoja motinystės įgūdžius ir verčia jaustis kalta, dėl per mažai skiriamo dėmesio šeimai. Moteris yra įsivėlusi į žiaurų ir pavojingą seksualinį romaną, kuris netrukus peržengs visas ribas ir sugadins jos gyvenimą. Priklausomybė nuo alkoholio tampa nekontroliuojama.

Elison klientė pripažįsta nužudžiusi savo vyrą ir sutinka su bet kokia bausme. Tačiau ji slepia grėsmingą paslaptį, o jos atskleidimas gali būti pražūtingas. Atrodo, kad labiau komplikuotos situacijos sugalvoti jau neįmanoma, tačiau Elison pradeda gauti ciniškas ir grėsmingas anonimines žinutes – kažkas per daug gerai žino apie jos asmenines paslaptis ir akivaizdžiai nori moterį sužlugdyti.

Autorė savo dinamišku stiliumi ir originaliais, ydingais veikėjais sugeba prikaustyti skaitytojų dėmesį ir neleidžia atitrūkti iki pat pabaigos, kur laukia šokiruojanti atomazga. Painūs siužeto vingiai bei simpatijų nekeliantys veikėjai trilerį „Oranžinis apelsinas“ gerokai išskiria iš kitų. Jis sulaukė daugybės gerų atsiliepimų ir lyginamas su „Mergina traukinyje“.

Harriet Tyce – britų rašytoja, Oksfordo universitete studijavusi anglų kalbą. Baigusi parengiamuosius teisės kursus bene dešimtmetį dirbo teisinėje srityje, kurią paliko gimus vaikui. Vėliau rašytoja Rytų Anglijos universitete įgijusi kūrybinio rašymo magistro laipsnį debiutavo su trileriu „Raudonasis apelsinas“. Knyga tapo „Sunday Times“ ir „Amazon Kindle“ bestseleriu bei buvo išversta į 22 kabas.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė

Patinka įtempto trilerio žanro knygos? Pasak trumpo aprašymo įtampos, grėsmės nuojautos ir intrigų čia netrūks, tad kviečiame knygą įsigyti internetu. Online knygyne visada rasite gerų kainų pasiūlymų, išpardavimų ir akcijų, tad pirkti literatūrą galėsite pigiau. Kiekvienas leidinys turi savo aprašymą, kuriame rasite turinio santrauką, puslapių skaičių, ištraukų ir kitų detalių, kurios leidžia įvertinti knygą. Taip pat skaitykite apžvalgas ir tikrai nesunkiai išsirinksite gerą skaitinį.

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonasis apelsinas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Raudonasis apelsinas , kurią skaitytojams dovanoja Harriet Tyce. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Harriet Tyce su knyga Raudonasis apelsinas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Raudonasis apelsinas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Harriet Tyce. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Raudonasis apelsinas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Raudonasis apelsinas " perkama kartu