0

Rauginiai

Internetu: 3,29 €
Knygyne: 3,69 €*
Sutaupote: 0.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Rauginiai

  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9789984851641

2020-04-30 3.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Valgykime kartų, rūgštų ir aitrų!


Žmonės painioja sąvokas - organinės ir neorganinės rūgštys, ir išgirdę, kad organizmas perrūgštintas, o ta būsena vadinama acidoze (išvertus - apsinuodijimas neorganinėmis rūgštimis, kurios susidaro iš cukraus ir baltų miltų bei mėsos sultinių), bijo valgyti viską, kas natūraliai rūgštu. Tai didžiulė klaida.


Visiškai priešingai. Acidozę likviduoja ne tik baziniai augalai, arbatos, „Salveo" milteliai, laukinių augalų sul-tys, bet nurūgština ir bazinės daržovės - ridikai, sėtiniai, ropės, petražolių ir salierų šaknys, porai ir krienai, o taip pat organinės rūgštys reaguoja su neorganinėmis ir kompensuoja padarytą žalą.


Taip pat ir imuninis aparatas, kurio centras - kasa, labai nori organinių rūgščių. Tai yra mūsų uogos, rūgštynės, rabarbarai ir kiškio kopūstai, bet to per mažai. Maistui reikia vartoti raugintus -beržų sulą, raugintus grybus, kopūstus, agurkus, ankštinius augalus, burokėlius, rūgpienį, grietinę, pasukas, išrūgas, avižų kisielių, skabputrę ir kt.


Kaip visatai paruošti, apie tai skaitykite šioje knygoje "Rauginiai".


Buk sveikas, kaip ridikas!

ĮVADAS

ĮVADASNebeluošinkime organizmo actu! Valgykime viską, kas kartu, aitru, rūgštu ir rauginta!Toks maistas padės išvengti disbakteriozės, acidozės ir kasos disfunkcijos - visų ligų pagrindo.

Tada mes nesirgsime ir autoimuninėmis ligomis, negims nesveiki vaikai ir negrės senatvėje proto praradimas. Už tai atsakinga kasa. Jei ji sveika, tai susirgti bet kokia liga neįmanoma, o kai susiformuoja disfunkcija, tuomet galima susirgti 150 ligų. Didžiulis pasirinkimas!

Rauginiai - uogos - "Salveo", žalieji augalai, ridikai, sėtiniai, ropės, moliūgai ir tyras vanduo - tai sveikatos garantas. Toks yra ir mūsų etninio maisto pagrindas, prie kurio mums reikia sugrįžti, jei norime būti sveiki visomis prasmėmis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu