0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Regioninė hidrogeodinamika: požeminio vandens telkiniai ir ištekliai

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.53 SoldOut

Knygos "Regioninė hidrogeodinamika: požeminio vandens telkiniai ir ištekliai" aprašymas

Vadovėlyje supažindinama su požeminio vandens išteklių įvertinimo hidrogeodinaminiais analitiniais ir matematinio modeliavimo metodais, pateikiama bendrųjų žinių apie požeminio vandens telkinius ir jų išteklių sandarą, aptariama požeminio vandens kokybė, nagrinėjamos vandens tiekimo plėtros tendencijos.
Aiškinamos išteklių telkinių balansą formuojančių veiksnių sąvokos, nagrinėjami regioninių matematinių modelių sudarymo pagrindai ir išteklių atsinaujinimo dėsningumai.

Vadovėlis skirtas Vilniaus universiteto Hidrogeologijos ir inžinerinės geologijos katedros studentams, klausantiems „Požeminio vandens išteklių vertinimas“ kursą, gretimų specialybių studentams ir geologinių įmonių specialistams, atliekantiems požeminio vandens telkinių paiešką ir žvalgybą bei išteklių regioninį vertinimą.Parašykite atsiliepimą apie "Regioninė hidrogeodinamika: požeminio vandens telkiniai ir ištekliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Regioninė hidrogeodinamika: požeminio vandens telkiniai ir ištekliai", kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Juodkazis, Marius Gregorauskas, Robert Mokrik. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Juodkazis, Marius Gregorauskas, Robert Mokrik su knyga "Regioninė hidrogeodinamika: požeminio vandens telkiniai ir ištekliai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Regioninė hidrogeodinamika: požeminio vandens telkiniai ir ištekliai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Juodkazis, Marius Gregorauskas, Robert Mokrik. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Regioninė hidrogeodinamika: požeminio vandens telkiniai ir ištekliai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Regioninė hidrogeodinamika: požeminio vandens telkiniai ir ištekliai" perkama kartu