0

Roma. Vadovas po Šventąjį miestą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Roma. Vadovas po Šventąjį miestą

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 11x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955291725

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Roma. Vadovas po Šventąjį miestą" aprašymas
Leidinio tikslas yra supažindinti skaitytoją su reikšmingomis Romos vietomis, kultūros, meno bei tikėjimo lobiais ir padėti juos įvertinti. Vadove daug dėmesio skiriama miesto bazilikoms ir katakomboms, bet nepamiršta pristatyti ir antikinę Romą su didingais jos paminklais. Kad apsilankymas būtų paprastesnis, knygelėje siūlomi septyni maršrutai, o kiekvieno jų pradžioje pateikiamas aiškus atitinkamos miesto dalies planas su nuorodomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Roma. Vadovas po Šventąjį miestą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Roma. Vadovas po Šventąjį miestą, kurią skaitytojams dovanoja Antonia Mantovani. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antonia Mantovani su knyga Roma. Vadovas po Šventąjį miestą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Roma. Vadovas po Šventąjį miestą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antonia Mantovani. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Roma. Vadovas po Šventąjį miestą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Roma. Vadovas po Šventąjį miestą" perkama kartu