-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rūko salos šešėlis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 14.98 SoldOut

Knygos "Rūko salos šešėlis" aprašymas

„Rūko salos šešėlis“ - tarptautinis bestseleris, įkvėptas tikros autorės patirties scientologijos sektoje.

Mariette Lindstein sukūrė pasauliniu bestseleriu tapusią romanų trilogiją „Rūko sala“ remdamasi asmeniniais įšgyvenimais, kuriuos patyrė norėdama išsivaduoti iš scientologijos sektos, kuriai priklauso tokios garsenybės, kaip Tomas Cruise‘as, Johnas Travolta ir Elisabeth Moss, gniaužtų. Pristatome jūsų nekantriai lauktą antrąją trilogijos dalį „Rūko salos šešėlis“ – tai išties įspūdingas ir šiurpulius keliantis tarptautinio bestselerio „Rūko sala“ tęsinys. Sofijai pavyko ištrūkti iš Rūko salos, tačiau ar jai pavyks išvengti grėsmingo sektos keršto?

Sofijos dėka Via Terra sektos – paslaptingos organizacijos, kuri laikė ją nelaisvėje Rūko saloje – vadovas Francas Osvaldas sulaikytas ir laukia teismo. Jis kaltinamas dėl siaubingų nusikaltimų, kurie buvo vykdomi saloje. Tačiau padedamas apsukraus advokato, Francas audžia keršto voratinklį, kuriam netrukdo net kalėjimo sienos…

Kai Sofija pasiryžta prabilti apie sektą, jos gyvenimas pavirsta nepakeliamu košmaru. Kad ir kur ji slėptųsi, Osvaldo tinklas ją pasiekia visur. Po paskutinio išpuolio Sofija priversta savęs paklausti – ar įmanoma išsivaduoti iš šios sektos pinklių?

„Įtempta, siaubą kelianti ir visiškai reali kelionė į šešėlinį sektų vadovų ir jų narių pasaulį. Šis trileris priklauso tai knygų kategorijai, kurias sulaikę kvėpavimą skaitome neatsitraukdami ištisą naktį. Tas knygas vadinu – „dar nors vieną puslapį…“
Karen Dionne, tarptautinio bestselerio „Home“ autorė

RŪKO SALOS trilogija laimėjo geriausio debiutinio kriminalinio romano apdovanojimą Švedijoje, pelnė itin palankius literatūros kritikų įvertinimus.

Mariette Lindstein 25 metus priklausė scientologijos sektai ir dirbo jų tarptautinėje būstinėje Kalifornijoje. Ilgai svarsčiusi ir planavusi ji galiausiai išsivadavo iš sektos, nors ir dramatiškomis aplinkybėmis. Laimei, jai pavyko susikurti normalų gyvenimą, iš pradžių JAV, vėliau ji grįžo į gimtąjį Halmstadtą Švedijoje. Tik po kelerių metų prasidėjo košmarai ir panikos priepuoliai. Kad tai įveiktų Mariette Lindstein pradėjo rašyti apie sektą ir netrukus visam pasauliui pristatė RŪKO SALOS trilogiją, paremtą jos pačios išgyvenimais.


  • Pavadinimas originalo kalba: Shadow of Fog Island
  • Autorius: Mariette Lindstein
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094844331
  • Vertėjas: Kristina Janulytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rūko salos šešėlis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rūko salos šešėlis", Mariette Lindstein. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mariette Lindstein su knyga "Rūko salos šešėlis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rūko salos šešėlis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mariette Lindstein. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rūko salos šešėlis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rūko salos šešėlis" perkama kartu