0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rytų aukštaičių patarmė: kaita ir pokyčiai

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rytų aukštaičių patarmė: kaita ir pokyčiai" aprašymas

Autoriai tikisi, kad šis kolektyvinis lituanistikos tyrimas pasitarnaus tolesnei baltų tarmėtyros plėtrai bei bus naudingas dialektologams, tarmių (ypač aukštaitiškų) tyrėjams, studentams humanitarams, taip pat ir plačiajai visuomenei, besidominčiai lietuvių tarmių paveldu, tarmių medžiagos rinkimu, Lietuvių kalbos žodyno kartotekomis. Tarmių tyrimas neturi pabaigos, jis neišmatuojamas darbo valandomis ir net peržengia siaurai suprantamos kalbotyros rėmus. Šio darbo motyvacija glūdi pačioje žmogaus sieloje - tai amžinas siekis pažinti savo Tautą, jos Kultūrą, Istoriją ir Kalbą.Parašykite atsiliepimą apie "Rytų aukštaičių patarmė: kaita ir pokyčiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Sud. Jolita Urbanavičienė, Ritutė Petrokienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Rytų aukštaičių patarmė: kaita ir pokyčiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Rytų aukštaičių patarmė: kaita ir pokyčiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Rytų aukštaičių patarmė: kaita ir pokyčiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Rytų aukštaičių patarmė: kaita ir pokyčiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Jolita Urbanavičienė, Ritutė Petrokienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rytų aukštaičių patarmė: kaita ir pokyčiai" perkama kartu