0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Saugokis šuns. Publijaus Aurelijaus Stacijaus pirmoji byla

  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 9.50 € (62%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Saugokis šuns. Publijaus Aurelijaus Stacijaus pirmoji byla


2021-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Saugokis šuns. Publijaus Aurelijaus Stacijaus pirmoji byla " aprašymas

Italų autorė Danila Comastri Montanari detektyvus, kurių veiksmas vyksta senovės Romoje, rašyti pradėjo prieš kelis dešimtmečius. Per tą laiką ji sukūrė beveik trisdešimt istorijų apie Romos senatorių ir detektyvą-mėgėją Publijų Aurelijų Stacijų. „Saugokis šuns“ – puiki proga ir lietuvių skaitytojams susipažinti su antikiniu kriminaliniu romanu.

Senatorius Publijus Aurelijus Stacijus yra žavingas, neieškantis žodžio kišenėje, gerbiamas ir didelis moterų mylėtojas. Jis mėgaujasi gyvenimu Romoje, o aštri įžvalga padeda išnarplioti įvairiausius nusikaltimus. Detektyvas-mėgėjas sužibėjo dar vaikystėje. Atskleisti paslaptis jam patinka ir sekasi.

Užrašą „Cave Canem“ arba „Saugokis šuns“ dažnai buvo galima rasti šalia įėjimo į Romos gyventojų namus. Ne išimtis ir turtingo žuvų prekeivio Gnėjaus Plaucijaus namai. Pro tokį užrašą ir įžengė Publijus Aurelijus Stacijus, sumanęs po atostogų pasisvečiuoti pas bičiulį. Tačiau šventinę nuotaiką sugadina kraupi naujiena: Gnėjaus Plaucijos sūnus ir turtų paveldėtojas rastas miręs žuvų baseine. Publijus Aurelijus Stacijus įtaria, kad mirtis nebuvo nelaimingas atsitikimas. Tačiau visa šeima kalba apie seną prakeiksmą, o tokias mintis pakursto dar ir rastas raštelis su pranašyste, kad Gnėjaus vaikai mirs dėl žuvų, paukščių bei vabzdžių.

Publijus Aurelijus Stacijus ne tas, kuris tiki pasakėlėmis, tačiau netrukus miršta ir antrasis turtuolio sūnus, o šalia numirėlio ramiai sau kapstosi paukštis. Ar pranašystė pildosi, o gal kažkas ja sumaniai naudojasi žudydamas Gnėjaus Plaucijaus vaikus? Publijus Aurelijus Stacijus pasiraitos rankoves ir imsis šios bylos. Jam teks susidurti su šeimos intrigomis, pavydu bei melais.

„Saugokis šuns“ – originalus detektyvas vykstantis antikinėje aplinkoje. Autorė savo knygose taikliai kuria senovės Romos atmosferą, kurioje dominavo nuodėmės, silpnybės, keisti papročiai ir nusikaltimai. Dėl istorijų tempo ir rašymo manieros rašytoja yra lyginama su garsiąją Agata Kristi.

Italų rašytoja Danila Comastri Montanari gimė 1948-tais metais. Baigusi pedagogikos studijas ji daug metų dirbo istorijos mokytoja. 1990-tais metais autorė parašė pirmąją istoriją apie Romos senatorių Publijų Aurelijų ir nuo tada visą laiką skyrė grožinei literatūrai. Istoriniai kriminaliniai romanai rašytojai suteikė galimybę derinti savo pomėgius: senovės civilizacijų tyrinėjimą bei meilę paslaptims.

Iš italų kalbos vertė Aurelijus Katkevičius


  • Autorius: Danila Comastri Montanari
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664793

Parašykite atsiliepimą apie "Saugokis šuns. Publijaus Aurelijaus Stacijaus pirmoji byla "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Saugokis šuns. Publijaus Aurelijaus Stacijaus pirmoji byla , kurią skaitytojams dovanoja Danila Comastri Montanari. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Danila Comastri Montanari su knyga Saugokis šuns. Publijaus Aurelijaus Stacijaus pirmoji byla jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Saugokis šuns. Publijaus Aurelijaus Stacijaus pirmoji byla patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danila Comastri Montanari. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Saugokis šuns. Publijaus Aurelijaus Stacijaus pirmoji byla palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Saugokis šuns. Publijaus Aurelijaus Stacijaus pirmoji byla " perkama kartu