0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys


2021-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys " aprašymas

Rinkinyje "Saulelė tekėjo" remiantis L. Saukos „Lietuvių tautosaka“ (Vilnius, 1998) yra trumpai apibūdinti visi tautosakos žanrai ir pateikiami apibrėžimai bei pavyzdžiai iš „Dabartinio lietuvių kalbos žodyno“ (Vilnius, 1993).

Tokį rinkinį naudinga turėti kiekvienam pradinių klasių mokytojui, darželio auklėtojai, etnografinio būrelio vadovui, kad nereikėtų tautosakos žanrų apibrėžimų ar pavyzdžių ieškoti atskirose knygose, kai jų prireikia ruošiantis lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ar kitoms pamokoms bei renginiams, konkursams ir pan.

Rinkinį "Saulelė tekėjo" sudaro keturi skyriai, t. y. dainuojamoji, pasakojamoji, smulkioji ir mišrioji tautosaka. Dainuojamoji tautosaka suskirstyta į dainas, raudas. Pasakojamosios tautosakos skyrių sudaro pasakos, sakmės, legendos, padavimai, anekdotai. Platus smulkiosios tautosakos skyrius: jame yra mįslių, minklių, patarlių, priežodžių, skaičiuočių, garsų pamėgdžiojimų, tikėjimų, spėjimų, būrimų, žaidimų, erzinimų, greitakalbių. Mišriajai tautosakai priklauso pasakos su dainuojamaisiais intarpais – tai ketvirtasis rinkinio skyrius.

Kai kurie dainuojamosios tautosakos kūriniai spausdinami su melodijomis. Nurodoma, kas užrašė tekstą ir melodiją, kuriais metais buvo užrašyta daina. Žodžiai aiškinami remiantis K. Aleksyno žodynėliu, esančiu rinkinyje „Lietuvių tautosaka“ (I–II tomai).Parašykite atsiliepimą apie "Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie tautosaką

Jūratė Liudavičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Liudavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys " perkama kartu