-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Savasties galia

Kaina: 8,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 8.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Savasties galia" aprašymas

Kelias į asmeninį meistriškumą, pirmoji knyga - „Savasties galia“.

Įkvepiantis gilių įžvalgų vadovas, padėsiantis jums išspręsti problemas ir pakeisti gyvenimą savo pačių viduje turimomis kūrybinėmis galiomis, Savasties galiomis. Raktas savo kūrybinėms galioms atrakinti yra pažinti save – savo Savastį, jos kilmę ir komponentus.

Asmeninio meistriškumo pasiekimas ištisus eonus žmonijai buvo paslaptimis apipinti ieškojimai. Tačiau keletas mokytojų išsprendė šią mįslę ir pasiekė Kelionės link nušvitimo galutinį tikslą. Knygoje "Savasties Galia" yra išdėstomos paslaptys ir principai, kurių šie mokytojai mokė apie žmogaus protą.

Autorius nurodo kelią ir duoda įkvėpimą, padėdamas pamatyti, kaip atrakinti beribį savo tikrosios Savasties potencialą. Jis taip pat pasidalina praktiniais patarimais, kaip šią laiko išmėgintą išmintį galima pritaikyti kasdieniniame gyvenime.

Dvasiniai mokytojai siūlo savęs įvaldymo kelią, per kurį palaipsniui įgyjame gebėjimą kontroliuoti savo reakcijas į situacijas, su kuriomis susiduriame materialiame pasaulyje. Užuot ėję per gyvenimą nesąmoningai, galime valyti savo protą nuo visų suvaržymų, kol galiausiai galėsime pasitikti gyvenimą iš aukštesnio sąmoningumo lygmens.

Žmogaus protas yra tarsi kaleidoskopas. Mums sukant kaleidoskopo žiūroną, stikliukai – mūsų sąmoningame prote ir pasąmonėje saugomi įsitikinimai ir idėjos – persidėlioja ir sukuria įvairių spalvų derinius, kurie tuomet tampa mūsų sąmoningai suvokiamu Gyvenimo Patyrimu.

Šis kelias į Asmeninį Meistriškumą yra procesas, per kurį palaipsniui išvalome protą nuo visų ribojančių idėjų, įsitikinimų, paradigmų ir prielaidų, ateinančių iš materialaus pasaulio. Palaipsniui išmetame spalvotus stikliukus, kol galiausiai, vieną dieną, į mūsų protą atitekanti šviesa netenka ją dažančių spalvų. Tikrasis raktas savasties galiai atrakinti nėra rasti kažkokią magišką formulę, kuri jėga priverstų šviesą tekėti. Raktas yra išvalyti savo protą nuo nuo žmogiškajame kaleidoskope egzistuojančių elementų, blokuojančių šviesos tekėjimą.

Ši knyga suteikia jums žinias ir praktinius įrankius Savasčiai įvaldyti.


  • Autorius: Kim Michaels
  • Leidėjas: kristustavyje.lt
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 206
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099604961

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Savasties galia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Kim Michaels pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Savasties galia", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Savasties galia" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Savasties galia" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Savasties galia"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kim Michaels tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Savasties galia" perkama kartu