0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Septynių Karalysčių riteris

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 9.99 SoldOut

Knygos "Septynių Karalysčių riteris" aprašymas

...Targarienai tebesėdi Geležiniame soste ir vis dar yra žmonių, kurie prisimena savo akimis matę paskutinį drakoną.

Jaunas, naivus ir nepaprastai drąsus klajojantis riteris, vardu seras Dankanas Aukštasis, jei ne patirtimi, tai bent stotu visa galva pranašesnis už savo varžovus. Drauge su juo keliauja smulkutis ginklanešys – berniukas, vardu Egas, jo tikrasis vardas slepiamas nuo visų, kuriuos jiedu sutinka. Jų laukia kelionės ir nuotykiai, jų žygiai drieksis per visas Septynias Karalystes. Nors Vesterose netrūksta ir tikrų didvyrių, būtent šiems dviem keliautojams lemta susidurti su... nepaprastais sunkumais, galingais priešais, karališkomis intrigomis ir įžūliu sąmokslu.

„Septynių Karalysčių riteris“ – George R. R. Martino knyga, pasakojanti apie „Ledo ir ugnies giesmės“ priešistorę, o jos veiksmas vyksta šimtu metų anksčiau, nei „Sostų žaidime“ aprašomi įvykiai.

Daug George R. R. Martino romanų yra tapę New York Times bestseleriais, įskaitant garsiosios „Ugnies ir ledo giesmės“ serijos knygas: "Sostų žaidimą", "Karalių kovą", "Kardų audrą", "Varnų puotą" ir "Šokį su drakonais".

Iš anglų k. vertė Jovita Liutkutė


  • Autorius: George R. R. Martin
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090126073

Parašykite atsiliepimą apie "Septynių Karalysčių riteris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Septynių Karalysčių riteris", kurią skaitytojams dovanoja George R. R. Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar George R. R. Martin su knyga "Septynių Karalysčių riteris" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Septynių Karalysčių riteris" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George R. R. Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Septynių Karalysčių riteris" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Septynių Karalysčių riteris" perkama kartu