0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skiemenų dėlionė. Jungiu skiemenis, skaitau žodžius

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2022-01-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

Ugdymo(si) priemonė sudaryta iš 168 didžiųjų raidžių skiemenų kortelių, iliustracijų, sakinių arba žodžių junginių.

Naudodamiesi šia ugdymo(si) priemone vaikai galės: jungti vidurinių kortelių skiemenis (1-a su 2-a, 3-ia su 2-a, 3-ia su 4-a, 5-a su 4-a...), sudaryti žodžius ir juos perskaityti, išvysti perskaitytų žodžių iliustracijas šoninėse kortelėse, surasti sudarytus žodžius po iliustracijomis esančiuose sakiniuose ar žodžių junginiuose ir juos perskaityti, nuosekliai keičiant pirmąjį arba antrąjį žodžio skiemenį sudaryti naują žodį ir perskaityti naują sakinį, pažaisti jungiant skiemenis atsitiktine tvarka, naudojantis knygele-žaidimu išmokti skaityti.

Ugdymo(si) priemonė skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Ji bus naudinga kalbos garsams ir raidėms pažinti, skaitymo įgūdžiams ugdyti(s), smulkiajai motorikai lavinti(s), pažinimo, komunikavimo bei meninei kompetencijoms ugdyti(s) ir plėtoti(s).

Priemonė rekomenduojama ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo ir specialiojo ugdymo pedagogams, logopedams, tėveliams.Parašykite atsiliepimą apie "Skiemenų dėlionė. Jungiu skiemenis, skaitau žodžius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios dėlionės vaikams


Dažnai su "Skiemenų dėlionė. Jungiu skiemenis, skaitau žodžius" perkama kartu