⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Smagu ruošti, gardu valgyti (knyga su defektais)

2023-09-30 6.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Smagu ruošti, gardu valgyti (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Kulinarinė knyga "Smagu ruošti, gardu valgyti" - tai puikus kasdieninių ir šventinių patiekalų rinkinys. Čia rasite daugiau nei 300 pamėgtų įprastinių ir pasaulio virtuvės receptų su išsamiomis iliustracijomis ir aprašymais. Skanaus!

Buvęs konditeris Kristianas Toibneris savo maisto produktų ir patiekalų fotografijų studijoje kuria puikius kulinarinius paveikslus, o virtuvėje - smagurius gundančių valgių receptus. Kristiano Toibnerio darbai gerai žinomi visoje Europoje. Mat visos jo kulinarinės knygos yra paženklintos savitu autoriaus braižu.

Anetė Volter yra visų pripažinta valgių ruošimo ir šeimininkavimo srities žinovė, bei puikių valgių knygų autorė. Ji daug kartų apdovanota "Vokietijos gastronomijos akademijos" premijomis.


  • Autorius: Anetė Volter, Kristianas Toibneris
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955213758
  • Vertėjas: Elena Zambacevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Parašykite atsiliepimą apie "Smagu ruošti, gardu valgyti (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Anetė Volter, Kristianas Toibneris pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Smagu ruošti, gardu valgyti (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Smagu ruošti, gardu valgyti (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Smagu ruošti, gardu valgyti (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Smagu ruošti, gardu valgyti (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anetė Volter, Kristianas Toibneris tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Smagu ruošti, gardu valgyti (knyga su defektais)" perkama kartu