⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Socialinė statistika. II d. Darbai (su CD)

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 8.49 SoldOut

Knygos "Socialinė statistika. II d. Darbai (su CD)" aprašymas

Socialinės statistikos pratybų uždaviniai ir laboratoriniai darbai skirti teoriniai daliai įsisavinti ir praktiniams darbo įgūdžiams, naudojant pagalbines technines priemones, įtvirtinti: programą MS EXCEL 2007 ir stebėjimo duomenų apdorojimo paketą EpiInfoKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Socialinė statistika. II d. Darbai (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Socialinė statistika. II d. Darbai (su CD)", Eugenijus Bagdonas, Dalia Kunigėlienė, Irena Patašienė, Jolita Ramanauskienė, Vytautas Skvernys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eugenijus Bagdonas, Dalia Kunigėlienė, Irena Patašienė, Jolita Ramanauskienė, Vytautas Skvernys su knyga "Socialinė statistika. II d. Darbai (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Socialinė statistika. II d. Darbai (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Bagdonas, Dalia Kunigėlienė, Irena Patašienė, Jolita Ramanauskienė, Vytautas Skvernys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Socialinė statistika. II d. Darbai (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Socialinė statistika. II d. Darbai (su CD)" perkama kartu