TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

SOS: Pasala šešėliui. Specialiųjų operacijų skyriaus kronika

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.82 SoldOut

Knygos "SOS: Pasala šešėliui. Specialiųjų operacijų skyriaus kronika" aprašymas

Rolandas Rauba ir šaunūs jo vadovaujamo skyriaus sekliai vėl tiria šiurpius nusikaltimus, susijusius su mįslingu nusikaltėliu.
Specialiųjų operacijų skyriaus tyrėjai išsiaiškina, kad rengiamas pasikėsinimas į garsų politiką. Pasikėsinimą rengia nusikalstamos „kurmių" gaujos vadeiva, o paslaptingo vykdytojo laukiama atvykstant iš Ispanijos. Daugiau sekliai neturi jokios informacijos, ir, regis, atsiduria akligatvyje.
Tuo pačiu metu Klaipėdoje įvykdomos kelios žmogžudystės, tarsi neturinčios nieko bendra su būsimu pasikėsinimu. Tačiau netrukus tyrimo siūlas pradeda vyniotis ir atskleidžia neįtikėtinas sąsajas su kadaise Kaune įvykdytu šiurpiu nusikaltimu - juvelyro nužudymu ir apiplėšimu. Su šiais įvykiais susijęs nesugaunamas nusikaltėlis, pramintas Šešėliu. Prieš daugelį metų jam pavyko pasprukti iš Lietuvos ir Rolando Raubos akiračio.
Paini tyrimo gija, kraujo pėdsakai bei neįtikėtina intuicija Rolandą ir jo komandą atveda iki Rasos Janonytės namų. Ji vienintelė gali padėti užmegzti ryšį su mįslinguoju bėgliu. Tačiau ir jai netrukus kyla rimtas pavojus, nes Šešėlis Lietuvoje turi savų planų.
Narpliojant nusikaltimų galvosūkį sekliams ramybės neduoda vienintelis klausimas - kaip paspęsti spąstus tikrų tikriausiam šešėliui?

„SOS: Pasala šešėliui" - trečiasis romanas apie specialiųjų operacijų skyriaus veiklą. Ankstesnės knygos: „SOS: Garbės reikalas" (2007), „SOS: Medžioklės sezonas" (2008).


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "SOS: Pasala šešėliui. Specialiųjų operacijų skyriaus kronika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "SOS: Pasala šešėliui. Specialiųjų operacijų skyriaus kronika", Džavachišvilis Zurabas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Džavachišvilis Zurabas su knyga "SOS: Pasala šešėliui. Specialiųjų operacijų skyriaus kronika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "SOS: Pasala šešėliui. Specialiųjų operacijų skyriaus kronika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džavachišvilis Zurabas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "SOS: Pasala šešėliui. Specialiųjų operacijų skyriaus kronika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "SOS: Pasala šešėliui. Specialiųjų operacijų skyriaus kronika" perkama kartu