0

Sporto žaidynės (su 60 lipdukų)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Sporto žaidynės (su 60 lipdukų)

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9789955224518

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sporto žaidynės (su 60 lipdukų)" aprašymas

Šios knygelės užduotys supažindins vaikus su olimpinėmis sporto šakomis ir padės ugdyti pagrindinius gebėjimus – loginį mąstymą, pastabumą, rankos judesius. Vaikų pamėgti lipdukai skatins kruopščiai atlikti užduotis: nuspalvinti, surasti skirtumus ar tinkamus elementus, sujungti taškus. Tikimės, kad ši knygelė bus patraukli vaikams ir žadins jų kūrybiškumą bei norą pažinti.

Parašykite atsiliepimą apie "Sporto žaidynės (su 60 lipdukų)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sporto žaidynės (su 60 lipdukų), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Sporto žaidynės (su 60 lipdukų) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sporto žaidynės (su 60 lipdukų). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sporto žaidynės (su 60 lipdukų) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Sporto žaidynės (su 60 lipdukų)" perkama kartu