⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stebuklas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 4.69 SoldOut

Knygos "Stebuklas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Stebuklas“ - tai psichologinis trileris, istorija apie meilę, priverstą kovoti su blogiu. Tai pasakojimas apie dvi nepažįstamąsias, kurios pakeis viena kitos gyvenimus.

1859 metais Airijos kaimelyje gyvenanti Ana O‘Donel vadinama stebuklu. Žmonės sako, kad mergaitė keletą mėnesių gyvena badaudama. Ji nieko nevalgo ir tiki, kad jos gyvybę palaiko stebuklingos galios – dieviškoji mana.

Turistai plūsta į vienuolikmetės trobelę, žurnalistai siunčiami rašyti sensacingų istorijų apie be maisto gyvenančią mergaitę. Pačiame istorijos įkarštyje patyrusi anglų slaugė Libė Rait paskiriama prižiūrėti vaiką, kuris laikomas medicinos anomalija, ir ištirti, ar tai, ką sako mergaitė ir visi aplinkiniai, yra tiesa. Libė įsitikinusi, kad visa tai apgavystė, o mergaitė ir jos šeima gyvena valdomi prietarų. Tačiau jai teks suprasti, kad už viso to slypi kai kas blogesnio nei ji pati tikėjosi.

Kai Anos sveikata ima blogėti, Libė supranta, kad turės ne tik gelbėti jos gyvybę, bet ir išsiaiškinti, kodėl vaikas galėjo tapti lėtos žmogžudystės auka.

Įtampos kupinas psichologinis romanas „Stebuklas“ – atskleidžia nenuspėjamus ir daugiasluoksnius žmonių santykius. Emma Donoghue meistriškai valdo įtampą ir pasakoja nepaprastą tikėjimo, meilės ir žmogiškumo istoriją.

Romanas „Stebuklas“ gimė iš tikrų istorijų apie „badaujančias mergaites“ Europoje ir Šiaurės Amerikoje – reiškinio, kuris žinomas nuo XVI amžiaus.

„Puikus, tikrais faktais paremtas, įtraukiantis, kibirkščiuojančios įtampos istorinis romanas apie galią naikinti.“
Stephen King

„Romane keliami itin drąsūs klausimai apie tai, kiek toli gali žengti, kad įrodytum savo tikėjimą.“
Publishers Weekly

„Pasakojimas, peržengiantis suvokimo ribas ir perveriantis širdį.“
New York Times

„Skoningai gotiškas, tamsus, gyvybingas ir gilus romanas su sudėtingais veikėjų charakteriais.“
USA Today

Emma Donoghue (Ema Donohju, g. 1969 m.) – airių rašytoja. Gimė Dubline, ten lankė katalikišką mokyklą, studijavo anglų ir prancūzų kalbas, o vėliau Kembridžo universitete apsigynė daktaro disertaciją apie XVIII amžiaus anglų literatūrą. Nuo 23 metų rašo knygas ir iš to gyvena. „Stebuklas“ – devintasis E. Donoghue romanas ir pirmasis istorinis, kurio veiksmas vyksta jos gimtojoje Airijoje. Knyga išversta į 20 kalbų.

Su partneriu augina sūnų ir dukrą, gyvena Kanadoje.


  • Autorius: Emma Donoghue
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791390-BRB
  • Vertėjas: Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Stebuklas (knyga su defektais)", Emma Donoghue. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Emma Donoghue su knyga "Stebuklas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Stebuklas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Emma Donoghue. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Stebuklas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Stebuklas (knyga su defektais)" perkama kartu