0

Sukeistas

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina Internetu: 8,59 €
Kaina Knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 2.20 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Sukeistas

  • Leidėjas: Aukso žuvys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786098120394

2020-08-31 8.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Iki šiol knygas vaikams rašiusios Kotrynos Zylės knyga „Sukeistas“ – pirmasis jos romanas, skirtas jaunimui. Tačiau autorė ir jame nenusigręžia nuo sau artimų temų – mitologijos, mistikos.

Du šešiolikmečiai paaugliai Gabija ir Gedas mokosi Dailės mokykloje, tačiau jie yra labai skirtingi. Dėl to tik dar keisčiau, kad tuo pačiu metu abu patiria tuos pačius keistus dalykus. Ar gali būti, kad jaunų žmonių jausmai sukėlė nepaprastą, mistišką dviejų pasaulių susidūrimą? Mūsų pasaulis ir tas, esantis anapus, ima lietis ir prasideda tikros keistenybės. Tamsoje skendintis mokyklos rūsys gali slėpti velnią, o ir giltinė pasirodo kiek per anksti…


„Šūdas. Basta, koniec, the end. Visas pasaulis toliau suksis be manęs. Taip vyksta dalykai.“„Sukeistas“ – tai mistinis romanas paaugliams ir jaunimui. Jame atsiveria nežinomybės ir paslapčių kupini pasauliai – tiek vidiniai, tiek išoriniai.

 

Kotryna Zylė (g. 1986 m., tikr. Kotryna Zilinskienė) – grafikos dizainerė, rašytoja. Debiutavo su knyga vaikams „Milžinas mažylis“, kuri 2014 metais buvo tarp penkių geriausių knygų vaikams, o antroji autorės knyga „Didžioji būtybių knyga“ buvo pripažinta gražiausia 2016 metais vykusiame Knygos meno konkurse. „Sukeistas“ – pirmoji autorės knyga jaunimui.


Pirmosios autorės knygos, kurias ji pati ir rašė, ir iliustravo, daugiausia pasakoja apie lietuvių mitologiją, jose veikia senosios dievybės ir mitinės būtybės.


Autorė mokėsi J. Vienožinskio dailės mokykloje, studijavo Dailės akademijoje. Metus pagal „Erasmus“ programą mokėsi Milane. Baigusi mokslus su drauge įkūrė dizaino studiją ir netrukus sulaukė sėkmės – laimėjo du svarbius konkursus. Dizainerės sukūrė ženklą Lietuvos paviljonui pasaulinėje parodoje EXPO 2012 ir logotipą Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai.

Dabar dizainerė ir rašytoja pripažįsta, kad piešti jai – darbas, o rašyti lengva ir tai ji tai daro vos tik radusi laisvo laiko.

K. Zylė gyvena su vyru ir dviem vaikais. Zylės pseudonimas jai pasirodė labai artimas ir smagus, nes buvo gana sunku priprasti prie pavardės pasikeitimo po santuokos. Jos vyras studijų metais turėjo pravardę – Zylė, kuri Kotrynai prilipo lengviau nei tikroji pavardė.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu