0

Milžinas mažylis

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2015-10-02 Asta

Fantastiška knyga. Mano 6 m.dukrai kiek per sudėtinga, nes knygos kalba labai turtinga ir joje gausu rečiau naudojamu šnekamojoje kalboje žodžių, tad tenka nemažai vaikui aiškinti ir tai nėra blogai. Mokyklinukui manau būtų pats tas.

Informacija

Milžinas mažylis

  • Leidėjas: Aukso žuvys
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9786098120011

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Milžinas mažylis" aprašymas
Kotryna Zylė, daug pasiekusi grafikos dizainerė, šia knyga debiutuoja kaip vaikų rašytoja. Autorė savo knygoje „Milžinas mažylis“ aprašydama ir iliustruodama pagrindinio personažo – milžino Kerniaus – kelionės nutikimus, atskleidžia vaikams įspūdingą lietuvių mitologijos pasaulį ir susieja jį su legendinėmis Lietuvos vietomis.


"Išduosiu paslaptį – Lietuvos pakraštyje, pasislėpęs pelkynuose, gyvena paskutinis mūsų šalies milžinas. Mielą dičkį Kernių sutikau visai netyčia ir iki šiol negaliu patikėti, kad man taip pasisekė. Jo papasakotas istorijas apie gyvus akmenis ir kalnus, laumes, giminaičius milžinus, skraidančius ežerus ir visokius dyvus kuo kruopščiausiai užrašiau, iliustravau, ir štai knyga – jūsų rankose!"

Kotryna Zylė


„Kotrynos Zylės „Milžinas mažylis“ parodo, kad kultūros paveldas yra ne tik pasigėrėjimo objektas, bet visų pirma – vaizduotę skatinantis įkvėpimo šaltinis.“

Marija Drėmaitė, Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija


„Tai intriguojanti milžino nuotykių virtinė.“

Vaikų literatūros kritikė Neringa MikalauskienėKotrynos Zylės knygą „Milžinas mažylis“ globoja Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.


Kotrynos Zylės knyga „Sukeistas“ – pirmasis rašytojos romanas, skirtas jaunimui.

2015-10-02

Fantastiška knyga. Mano 6 m.dukrai kiek per sudėtinga, nes knygos kalba labai turtinga ir joje gausu rečiau naudojamu šnekamojoje kalboje žodžių, tad tenka nemažai vaikui aiškinti ir tai nėra blogai. Mokyklinukui manau būtų pats tas.

2014-07-14

labai patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Milžinas mažylis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Milžinas mažylis, kurią skaitytojams dovanoja Kotryna Zylė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kotryna Zylė su knyga Milžinas mažylis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Milžinas mažylis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kotryna Zylė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Milžinas mažylis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Milžinas mažylis" perkama kartu