0

Didžioji būtybių knyga

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Didžioji būtybių knyga

  • Leidėjas: Aukso žuvys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 25x31, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786098120226

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Ar kada nors susimąstėte, kur prapuolė mūsų senosios mitinės būtybės? O gal jos visada paslapčia gyveno visai šalia? Kviečiu stabtelti, suklusti ir atidžiai apsidairyti. Tikiuosi, kad „Didžioji būtybių knyga“ bus jums naujų kasdienių nuotykių ir atradimų pradžia."

Knygos autorė Kotryna Zylė


„Didžioji būtybių knyga“ – ypatinga enciklopedija vaikams, kurie mėgsta smagias istorijas ir pasakas. Čia ne tik aprašomi ir iliustruojami pagrindiniai lietuvių mitiniai padarai ir dievybės, bet ir pateikiami smagūs įrodymai, kad visi jie egzistuoja ir šiais laikais.

Knygoje rasite pagrindinių 26 lietuviškų būtybių aprašymus, iliustracijas, gerąsias ir blogąsias jų savybes, nuotykius ir dabartines slėptuvių vietas.


Tai antroji Kotrynos Zylės knyga, kurioje ji vėl vaikams atskleidžia lietuvių mitologijos pasaulio paslaptis. Autorės debiutas – „Milžinas mažylis“ – susilaukė pripažinimo – 2014 m. knyga buvo įtraukta į geriausių Metų knygų vaikams penketuką.


„Tai knyga, kurią būčiau pamėgusi vaikystėje: atverianti paslaptingą lietuvių mitinių būtybių pasaulį, šiek tiek bauginantį, bet kartu – jaukų, nes savą.“

Vaikų literatūros kritikė Neringa Mikalauskienė


Kotrynos Zylės knyga „Sukeistas“ – pirmasis rašytojos romanas, skirtas jaunimui.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu