⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sumaištis dėl Basios

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 5.16 SoldOut

Knygos "Sumaištis dėl Basios" aprašymas

Kornel Makuszynski (1884-1953) lenkų prozininkas, feljetoninkas, kūrinių vaikams autorius, rašęs ir patiems mažiausiems, ir paaugliams.


Jis kūrė žaismingas, dinamiškas, jausmingas apysakas, kurių populiariausios: "Panelė šlapia galva", "Linksmojo velnio bičiulis", "Dvejetas tokių, kurie mėnulį pavogė" (lietuvių kalba išleista 1958 m.). Makuszynskio knygos jaunimui, nors parašytos daugiau nei prieš pusę amžiaus, ligi šioi leidžiamos ir mėgstamos Lenkijoje. Jos perduodamos iš kartos į kartą. Skaitytojai iš naujo atranda įstabų, švytintį jaunystės pasaulį, jaunystės, kurią pats rašytojas vadino "saulės dulke"."Sumaištis dėl Basios" - antroji šio autoriaus knyga, išleista leidyklos "Gimtasis žodis". ("Šėtonas iš septintos klasės" pasirodė 2005 m.) Tai ir graudi, ir linksma istorija apie penkiametę mergytę. Ji liko visiška našlaitė, kai motina žuvo po traukiniu. Per lemtingą klaidą iš pradžių Basia patenka keistuolio seno aktoriaus globon, vėliau atsiduria viengungio rašytojo namuose. Po daugybės nuotykių apsigyvena pas mamos draugę ir ekscentriškąjos senelę. Tačiau nė vienas globėjų nenori atiduoti išdykėlės, tad tenka sudaryti grafiką...

Dar didesni nuotykiai laukia penkiolikmetės Basios. Ir nenuoširdžios draugės klasta, ir pirmosios meilės dvejonės, ir atskleista Andų kalnuoise dingusio tėvo geografo paslaptis...Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sumaištis dėl Basios"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sumaištis dėl Basios", Kornel Makuszynski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kornel Makuszynski su knyga "Sumaištis dėl Basios" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sumaištis dėl Basios" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kornel Makuszynski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sumaištis dėl Basios" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sumaištis dėl Basios" perkama kartu