0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Surask Joną Holivude

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Surask Joną Holivude


2021-04-30 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Surask Joną Holivude" aprašymas

Sveiki, bičiuliai!
Kaip nuostabu, išsipildė mano sena svajonė. Pagaliau esu Holivude! Džiaugiuosi ne mažiau nei tąkart, kai lankiausi senovės Egipte – juk čia filmuoja nutrūktgalviškus filmus apie piratus, muškietininkus, astronautus ir ne tik! Tik pažiūrėkit į aktorius, režisierius ir kitą personalą – visi sukasi kaip vijurkai. O aš ketinu pasivaikščioti tarp statistų, pasidairyti po užkulisius. Gal net pavyks netikėtai nusifilmuoti kokiame nors filme! Sekit paskui mane.

JonasParašykite atsiliepimą apie "Surask Joną Holivude"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Surask Joną Holivude, kurį parašė Martin Handford. Siūlome ne tik išsamų Surask Joną Holivude aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Martin Handford. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Surask Joną Holivude. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Surask Joną Holivude dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Surask Joną Holivude" perkama kartu