⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Surask Joną Holivude

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-04-28 Vita

Įdomi knygutė. Smagu, kad ieškoti reikia ne tik Jono, o dar ir begalės kitų veikėjų


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 6.29 SoldOut

Knygos "Surask Joną Holivude" aprašymas

Sveiki, bičiuliai!
Kaip nuostabu, išsipildė mano sena svajonė. Pagaliau esu Holivude! Džiaugiuosi ne mažiau nei tąkart, kai lankiausi senovės Egipte – juk čia filmuoja nutrūktgalviškus filmus apie piratus, muškietininkus, astronautus ir ne tik! Tik pažiūrėkit į aktorius, režisierius ir kitą personalą – visi sukasi kaip vijurkai. O aš ketinu pasivaikščioti tarp statistų, pasidairyti po užkulisius. Gal net pavyks netikėtai nusifilmuoti kokiame nors filme! Sekit paskui mane.

JonasKiti taip pat domėjosi


2022-04-28

Įdomi knygutė. Smagu, kad ieškoti reikia ne tik Jono, o dar ir begalės kitų veikėjų

Parašykite atsiliepimą apie "Surask Joną Holivude"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Surask Joną Holivude", kurį pristato Martin Handford. Siūlome ne tik išsamų "Surask Joną Holivude" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Martin Handford. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Surask Joną Holivude". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Surask Joną Holivude" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Surask Joną Holivude" perkama kartu