⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tą vasarą prie jūros

Kaina: 8,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tą vasarą prie jūros" aprašymas

Indrė Vakarė, ko gero, yra žinomiausia šiuolaikinė lietuvių meilės romanų autorė. Kalbama, kad eilės prie jos knygų bibliotekose ilgiausios, o romanai suskaitomi iki skiaučių. jos romantiškų istorijų pavadinimai nuolat šmėžuoja pardavimų topuose. Ką gi, autorė kviečia skaitytojus pasimėgauti dar vienu, nauju, vasarišku romanu „Tą vasarą prie jūros“.

Tą vasarą prie jūros Marija ruošėsi tekėti, o jos slaptas ilgametis gerbėjas Vaidas netikėtai prisipažino jai meilėje. Kaip ne laiku! Kaip ne vietoje! O dar tas prašymas netekėti už Marko sukėlė Marijos širdyje tikrą sumaištį. Visgi, kad ir kaip kvietė širdis, Vaido kerams ji nepasidavė.

Prabėgo septyneri metai. Vaidas jau subrendęs, įkūręs sėkmingą informacinių technologijų įmonę ir... vis dar nepamiršęs Marijos. O ji, net ir po septynerių metų, tokia pati graži, kaip jis prisimena. Vaidas nusprendžia pasamdyti interjero dizainere dirbančią Mariją. Bręsta intriga!

Marija vis dar ištekėjusi, todėl intensyviai vengia nepatogių situacijų ir Vaido. Ji vis dar prisimena tą vasarą prie jūros. Tačiau santuokinės išdavystės liudininku tapęs Vaidas primena savo įspėjimus dėl Marko ir vis dar puoselėja viltis užkariauti kadaise nuoširdžiai mylėtą moterį.

Indrės Vakarės romane „Tą vasarą prie jūros“ kibirkščiuoja ilgai slopinta aistra, kaista prisilietimų ištroškę kūnai, verda intrigos ir gimsta jausmai. Dramoje netrūks nei adrenalino, nei staigių siužeto posūkių. Šiai knygai ir vėl lemta užkopti į populiariausių meilės romanų viršūnes.

Indrė Vakarė neslepia, kad tiki meile ir jos galia nugalėti visas gyvenimo negandas. Jos knygos herojai yra tikri kovotojai, nebijantys atsiduoti savo jausmams. Pirmasis autorės romanas „Juodvilkio dvaras“ buvo išleistas 2015-tais metais. Detektyvo elementų turinti meilės istorija susilaukė palankių skaitytojų atsiliepimų, o autorė savo gerbėjus džiugina beveik kasmet išleisdama po naują romaną. „Tą vakarą prie jūros“ yra jau septintoji rašytojos knyga apie meilę ir jos keliamus iššūkius.
Indrė Vakarė dienomis dirba, taip pat augina vaikus, o meilės istorijas kuria vakarais. Pirmasis knygų skaitytojas ir kritikas yra jos vyras. Autorė yra užsiminusi, kad perrašė ne vieno romano epizodus, po savo vyro pastabų.


  • Autorius: Indrė Vakarė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094841477

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tą vasarą prie jūros"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tą vasarą prie jūros", Indrė Vakarė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Indrė Vakarė su knyga "Tą vasarą prie jūros" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tą vasarą prie jūros" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Indrė Vakarė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tą vasarą prie jūros" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tą vasarą prie jūros" perkama kartu