NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tapkite savo laiko šeimininkais

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,59 €
Kaina su kodu: 3,90 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-07-03 Pavel

Knyga labai patiko. Jos skaitymas buvo vien malonumas. Stilius geras- paprastas, aiškus (atrodė, kad su protingu draugu kalbi). Kol skaičiau šitą knyga pradejau planuoti laiką (kas susidomėjo naudojuosi "running tracker" planavimo būdu.) Jeigu norite planuoti laika ši knyga jums gali padėti, BET ATMINKITE REIKIA NE TIK SKAITYTI BET IR VEIKTI, BANDYTI, DARYTI!


2024-06-30 4.59 InStock
Į krepšelį 3,90 € -15% su kodu
PATOGU

Knygos „Tapkite savo laiko šeimininkais“ aprašymas

Mes tinkamai neišnaudojame savo laiko. Toks yra prancūzų autoriaus Fabien Olicard atskaitos taškas, nuo kurio jis pradeda knygą „Tapkite savo laiko šeimininkais“. Fabien Olicard buvo užkietėjęs atidėliotojas, tačiau tapo laimingu, viską laiku spėjančiu žmogumi. Kaip jam pavyko? Šias paslaptis autorius ir yra pasirengęs išduoti visiems saviugdos žanro knygos skaitytojams.

Mes visi turime dvidešimt keturias valandas per parą. Tačiau vieni spėja nuveikti daug, kiti gi nuolat save graužia dėl to, kad griuvo visi planai ir darbai nepasistūmėjo. Mus nuolat blaško įvairūs veiksniai: elektroniniai laiškai, įkyriai skambantis telefonas, socialiniai tinklai bei mūsų pačių smegenys. Perėmę laiką į savo rankas mes galime padauginti jį dešimteriopai.

Fabien Olicard knygos „Tapkite savo laiko šeimininkais“ tikslas – grąžinti jums jūsų laiką. Autorius atveria duris į asmeninę savo patirtį. Jis turėjo išgyventi blogų įpročių detoksikaciją ir išmokti organizuoti savo gyvenimą, kad galėtų padėti tiek sau, tiek kitiems. Fabien Olicard – iliuzionistas, konkursų ir laidų dalyvis, filmukų kūrėjas, kurio video stebi šimtai tūkstančių žmonių. Akivaizdu, kad tokiam žmogui reikėjo rasti būdą, kaip praplėsti savo parą.

Patarimai, pratimai, įspėjimai – visą tai rasite garsaus mentalisto knygoje. Ji parašyta paprastai, tema dėstoma glaustai ir aiškiai. Tekstas motyvuoja keisti savo gyvenimą čia ir dabar. Autoriaus Fabien Olicard „Tapkite savo laiko šeimininkais“ knygoje išdėstytą metodiką galėsite taikyti iš karto.

Trumpas aprašymas žada, kad organizuoti savo laiką išmoksite be kančios. Jūs viską spėsite, nustosite nerimauti, tad ne tik daugiau darbų padarysite, bet ir psichologinė sveikata pagerės.

Fabien Olicard (g. 1982 m.) – garsus mentalistas, verslininkas, Youtube kanalo žvaigždė ir knygos autorius, pasišovęs visiems įrodyti, kad tinkamai organizuojant savo laiką yra įmanoma spėti viską ir dar daugiau.

Iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė.

Norite nustoti atidėlioti ir viską daryti laiku? Rekomenduojame motyvuojančią knygą įsigyti internetu – čia pirkti, dažniausiai, pigiau. Įvaldę metodiką turėsite laiko skaityti įdomiais siužetais ir veikėjais turtingas istorijas, dirbti ir turiningai leisti laisvalaikį. Leidinius pirkti online verta dėl gerų kainų, gausių išpardavimų bei akcijų. Skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos užves ant kelio, aprašymai, santraukos ir ištraukos padės išsirinkti geriausią knygą, o puslapių skaičius bei viršelio formatas leis įvertinti, kiek truksite skaitydami.


  • Autorius: Fabien Olicard
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 279
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665189

2022-07-03

Knyga labai patiko. Jos skaitymas buvo vien malonumas. Stilius geras- paprastas, aiškus (atrodė, kad su protingu draugu kalbi). Kol skaičiau šitą knyga pradejau planuoti laiką (kas susidomėjo naudojuosi "running tracker" planavimo būdu.) Jeigu norite planuoti laika ši knyga jums gali padėti, BET ATMINKITE REIKIA NE TIK SKAITYTI BET IR VEIKTI, BANDYTI, DARYTI!

2021-09-19

Parašykite atsiliepimą apie „Tapkite savo laiko šeimininkais“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Fabien Olicard pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tapkite savo laiko šeimininkais“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tapkite savo laiko šeimininkais“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tapkite savo laiko šeimininkais“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tapkite savo laiko šeimininkais“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Fabien Olicard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tapkite savo laiko šeimininkais“ perkama kartu