Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tatā pariejau. Tai parėjau

7,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tatā pariejau. Tai parėjau" aprašymas

"Tatā pariejau. Tai parėjau" - Viktorijos Daujotės (Daujotytės) eiliuotų tekstų knyga, parašyta gimtąja žemaičių (varniškių) tarme ir bendrine lietuvių kalba.

Knygos įžangoje autorė rašo: "Pasakau, kad ne pirma ši knygelė, lyg dvikalbė, o iš tiesų vienos vieniausios kalbos. Abu kalbėjimo būdai tarsi vienas kito akivaizdoje, trečioje dalyje -ir tame pačiame tekste. Jau trečią kartą bandau įbristi į vandenį arba į laiką, kuris yra tekėjęs nutekėjęs, o vis sugrįžtantis."Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tatā pariejau. Tai parėjau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tatā pariejau. Tai parėjau", Viktorija Daujotė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viktorija Daujotė su knyga "Tatā pariejau. Tai parėjau" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tatā pariejau. Tai parėjau" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktorija Daujotė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tatā pariejau. Tai parėjau" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tatā pariejau. Tai parėjau" perkama kartu