TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.79 SoldOut

Knygos "Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys" aprašymas

Leidinyje "Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys " nagrinėjami Lietuvoje gyvenančių tautinių mažumų praeities ir dabarties medžiaginės ir dvasinės kultūros, akademinių ir meninių tradicijų, kuopinės atminties ir paveldo, tapatybės išlikimo ir tęstinumo klausimai, taikant tarpdalykines humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimų metodikas.
Leidinį sudaro penki skyriai, kuriuose įvairiais teminiais pjūviais aptariami gyvybiškai svarbūs lietuvių, karaimų, totorių, žydų ir kitų tautinių mažumų virsmai, pabrėžiamos pastangos suprasti, atgaivinti atmintyje ir puoselėti etnines kultūrines bendruomenes daugiatautėje ir daugiakultūrėje dabartinės Lietuvos aplinkoje.

"Nūdienos pasaulyje tauta - greta civilizacijos ir religijos - tebėra vienas lemtingiausių ir bendriausių žmogaus tapatinimosi šaltinių bei švyturių. Ši savybė šiandienykštėje Europoje, ypač toje jos dalyje, kurioje tautinės valstybės buriasi į Europos Sąjungą, lėmė, kad su tautine tapatybe, be įprastinių globalėjimo iššūkių, susijęs ir susirūpinimas dėl jos vaidmens, teigiamo arba neigiamo poveikio, projektuojant paneuropinę tapatybę. Būtent šiame kontekste moksliniai atsakymai j klausimus, ką reiškia būti lietuviais arba karaimų kilmės lietuviais, arba lenkų kilmės lietuviais dabartiniame globalėjančiame pasaulyje, arba žydų kilmės lietuviais Europos Sąjungoje dabartinio globalėjančio pasaulio sąlygomis, arba totorių kilmės lietuviais federalėjančioje Europos Sąjungoje dabartinio globalėjančio pasaulio sąlygomis, - atsakymai į šiuos klausimus tampa ašiniu humanitarinių ir socialinių tyrimų uždaviniu, o kartu ir problemine erdve, kurioje leidinio Tautinės mažumos Lietuvoje: virsmai ir atmintys autoriai dalijasi savo naujausių tyrimų rezultatais ir įžvalgomis."
Aivaras StepukonisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys", Aivaras Stepukonis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aivaras Stepukonis su knyga "Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aivaras Stepukonis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys" perkama kartu