0

Technologinių siuvimo procesų projektavimas

Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 1.10 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Technologinių siuvimo procesų projektavimas

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955519681

2020-10-31 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Technologinių siuvimo procesų projektavimas" aprašymas

Šioje mokymo ir mokomojoje knygoje "Technologinių siuvimo procesų projektavimas" yra pateikiamos pagrindinės žinios apie srovinės gamybos esmę, technologinių siuvimo procesų įvairovę bei jų projektavimo principus ir taisykles, darbo vietos organizavimą ir projektavimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Technologinių siuvimo procesų projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Technologinių siuvimo procesų projektavimas, kurią skaitytojams dovanoja Danutė Aidietienė, Ramutė Puodžiukynienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Danutė Aidietienė, Ramutė Puodžiukynienė su knyga Technologinių siuvimo procesų projektavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Technologinių siuvimo procesų projektavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danutė Aidietienė, Ramutė Puodžiukynienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Technologinių siuvimo procesų projektavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Technologinių siuvimo procesų projektavimas" perkama kartu