Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teisės teorijos įvadas

3.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-22


2022-12-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Teisės teorijos įvadas" aprašymas

Tai antrasis, pataisytas ir papildytas vadovėlio “Teisės teorijos įvadas“ leidimas, kurį autoriai išleido atsižvelgdami į kolegų bei studentų pageidavimus ir pastabas, suformuotas dėstant ir studijuojant teisės teorijos discipliną. Vadovėlį papildo kelios itin svarbios temos, skirtos teisiniams santykiams, teisiniam reguliavimui, teisės normų klasifikavimui, kolizijoms bei teisės teorijos objektui, tad dabar jame yra aptariamos visos pagrindinės temos, sudarančios 1 kurse studijuojamos teisės teorijos programos turinį.

Reikia pabrėžti, kad vadovėlį papildė ne tik naujos temos, bet ir nauji autoriai, kurie ženkliai prisidėjo prie šio vadovėlio turininio ir kokybinio patobulinimo. Tokiu būdu šis vadovėlis tapo jungtiniu dviejų valstybių – Lietuvos ir Didžiosios Britanijos bei trijų universitetų – Westminsterio universiteto, Vilniaus universiteto bei Mykolo Romerio universiteto kūriniu.

Autoriai: Linas Baublys, Darijus Beinoravičius, Andrius Kaluina, Paresh Kathrani, Giedrė Lastauskienė, Kristina Miliauskaitė, Ernestas Spruogis, Vidas Stankevičius, Eglė Venckienė


  • Autorius: Linas Baublys ir kt.
  • Leidėjas: Leidykla "Mes"
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098087000

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-22

2020-11-22

2020-09-04

Ar gali būti normalus elgesys "baltaodžių jūrininkų suvalgymas kanibalų gentyje"? (265 psl.) Kuo remiantis teigiama, jog "krikščionybės tradicijoje ir religiniuose tekstuose galima rasti reikalavimą atimti gyvybę atsimetusiems nuo tikrosios religijos ir vienintelio Dievo"? (316 psl.)

2016-09-13

Sveiki, noriu nusipirkti sia knyga. Aciu.

Parašykite atsiliepimą apie "Teisės teorijos įvadas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kita teisinė literatūra

Linas Baublys ir kt. pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Teisės teorijos įvadas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Teisės teorijos įvadas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Teisės teorijos įvadas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Teisės teorijos įvadas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Linas Baublys ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Teisės teorijos įvadas" perkama kartu