0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika

49,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 49.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika" aprašymas

Vadovėlyje "Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika" nagrinėjamos teismo psichiatrijos mokslo ir teismo psichiatrijos ekspertizės sąvokos, pateikiama trumpa Lietuvos teismo psichiatrijos raida, aptariamos įvairių teismo psichiatrijos ekspertizių rūšys, jų atlikimo metodikos ir diferencinės diagnostikos ypatumai.

Vadovėlis "Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika" skirtas gydytojams rezidentams, studijuojantiems pagal psichiatrijos bei vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūros programas, teismo psichiatrams, teismo psichologams ekspertams, gydytojams psichiatrams, teisėjams, advokatams, prokurorams, ikiteisminio tyrimo pareigūnams, notarams, socialiniams darbuotojams bei kitų profesijų atstovams, kurių veikla vienaip ar kitaip yra susieta su teismo psichiatrijos ekspertize.Parašykite atsiliepimą apie "Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kita teisinė literatūra

Jelena Daškevičienė, Konstantinas Daškevičius, Virginija Adomaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jelena Daškevičienė, Konstantinas Daškevičius, Virginija Adomaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika" perkama kartu