⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Telekomunikacijų teorija

Kaina: 16,29 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 16.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Telekomunikacijų teorija" aprašymas

Telekomunikacijų teorija aprėpia daug klausimų, susijusių su elektrinio signalo apdorojimu, perdavimu ir priėmimu. Be šių pagrindinių bendrųjų klausimų, telekomunikacijų teorija matematiniais modeliais aprašo ir signalo siuntimo technologijas bei siuntimo ir priėmimo techniką. Vadovėlis skirtas Kauno technologijos universiteto telekomunikacijų srities pagrindinių studijų studentams, tačiau kaip pagalbinė priemonė tinka ir magistrantūros studijų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Telekomunikacijų teorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Telekomunikacijų teorija", Stasys Kašėta. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stasys Kašėta su knyga "Telekomunikacijų teorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Telekomunikacijų teorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Kašėta. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Telekomunikacijų teorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Telekomunikacijų teorija" perkama kartu