0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teorinės mechanikos pagrindai

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Teorinės mechanikos pagrindai


2021-08-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teorinės mechanikos pagrindai" aprašymas

Vadovėlyje išdėstytos klasikinės mechanikos teorijos dalys – statika, kinematika ir dinamika. Statikoje suformuluoti svarbiausi mechanikos uždaviniai, apibrėžtos pagrindinės sąvokos, išanalizuoti nagrinėjamieji objektai – jėgos, jėgų sistemos bei įvairių jėgų sistemų veikiami kūnai ir jų sistemos. Aprašyti jėgų sistemų klasifikavimo principai, išnagrinėtos ir suformuluotos šių sistemų pusiausvyros sąlygos. Pavyzdžiais parodoma, kaip teoriniai teiginiai taikomi įvairiems uždaviniams spręsti. Kinematikoje išnagrinėti judančių objektų judėjimo apibrėžimo būdai, judėjimo lygčių sudarymo principai, aprašytos judančių objektų kinematinės charakteristikos. Dinamikoje pateikta nagrinėjamų dinaminių charakteristikų klasifikacija, išnagrinėti materialiojo taško, standžiojo kūno, materialiųjų taškų sistemos ir suvaržytosios sistemos dinamikos uždavinių apibrėžimai ir jų sprendimai. Aprašytos judančių materialiųjų taškų ir mechaninės sistemos dinamikos bendrosios teoremos ir jų taikymo atvejai, pateikti standžiojo kūno dinamikos uždavinių sprendimo metodai ir bendrieji mechanikos principai.
Teorinė mechanika – dalykas, kurio studijavimas leidžia būsimiems inžinieriams perprasti klasikinės mechanikos teorijos pagrindus, padeda suformuoti inžinerinį mąstymą, įgyti uždavinių sprendimo įgūdžių, būtinų studijuojant tokius inžinerinius dalykus, kaip medžiagų mechanika, mašinų ir mechanizmų teorija, skysčių mechanika ir kt.
Vadovėlis parašytas remiantis teorinės mechanikos kurso programa, patvirtinta Vilniaus Gedimino technikos universiteto mechanikos ir statybos programų pagrindinių studijų studentams. Knyga rekomenduojama pagrindinių, vakarinių ir neakivaizdinių studijų studentams, siekiantiems savarankiškai susipažinti su teorinės mechanikos pagrindais. AtskiParašykite atsiliepimą apie "Teorinės mechanikos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teorinės mechanikos pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja L. Syrus, P. Baradokas, E. Michnevič. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar L. Syrus, P. Baradokas, E. Michnevič su knyga Teorinės mechanikos pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teorinės mechanikos pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. Syrus, P. Baradokas, E. Michnevič. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teorinės mechanikos pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teorinės mechanikos pagrindai" perkama kartu