0

Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas

  • Nuolaida knygai -51%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-10-26 Ingrida

Nuostabi, nuostabi knyga!!!! Tokia šviesi,gyvenimiška..Skaičiau ,ir tarsi pati kartu būčiau išgyvenusi visus aprašytus įvykius.Momentais šypsojausi,nubraukiau ir ašarą,tiesiog paliečia visus sielos kampelius...Šią knygą perku antrą kartą,nes pirmoji paskolinta dingo.Labai džiaugiuosi,kad vėl turėjau galimybę nusipirkti.Tokios knygos yra aukso vertės. Kas abejojate ar verta pirkti,tikrai sakau verta!!!

Informacija

Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas

  • Leidėjas: Petro ofsetas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9789955415640

2020-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas" aprašymas

Tėvas Stanislovas gerai pažįstamas Lietuvos tikintiesiems. Neeilinė asmenybė, giliu tikėjimu ir atsidavimu padėjusi atsitiesti ne vienam priklausomybių kamuojamam žmogui ir stoiškai kentusi gyvenimo siunčiamas negandas. „Tėvas Stanislovas – mažutėlių tarnas“ – jo dukterėčios Birutės Tiknevičiūtės pokalbiai su dvasininku. Nė vienas jų nebuvo įrašytas į diktofoną, todėl skelbiamos mintys gyvos ir autentiškos.

Tikrasis Tėvo Stanislovo vardas – Mykolas Algirdas Dobrovolskis. Vienuolis kapucinas aktyviai priešinosi sovietinei okupacijai. Už tai ne kartą buvo ištremtas į Sibirą, kur buvo nuteistas kalėti lageriuose. Būdamas Kauno seminarijos studentu vokiečių okupacijos metais gelbėjo žydus. Kaip pats sako, buvo per žingsnį nuo Aušvico. Savo gyvenimo misija laikė tarnystę kitiems – tiems, kuriuos visi atstūmė ir pamiršo.

Tėvas Stanislovas garsėjo savo pamokslais. Sovietmečiu jį stengtasi perkelti į kuo atokesnes parapijas, kuo toliau nuo patogaus gyvenimo. Tačiau tai nepalaužė žmogaus, tikėjimas padėjo jam iškęsdavo visas gyvenimo negandas. Jo dvasios stiprybė veikė lyg magnetas – net į atokiausias parapijas pas jį važiuodavo žmonės, kurie dalyvaudavo jo aukojamose šv. Mišiose ir klausydavo gyvybingų pamokslų. Visi šie atsiminimai nugulė knygoje „Tėvas Stanislovas – mažutėlių tarnas“.

Vienuolio kapucino parapijos sovietmečiu buvo tikri rezistencijos židiniai. Iš čia po kraštą plito „Lietuvos katalikų bažnyčios“ kronikos numeriai. Jį lankydavo Sovietų Sąjungos disidentai, jaunimas, intelektualai. Jis aktyviai kovojo, kad nebūtų kalinami kunigai Alfonsas Svarinskas ir Sigitas Tamkevičius. Saugumo tarnybos ne kartą konfiskavo visą jo turtą – užrašus, pamokslų konspektus, užsienio literatūros vertimus. Nors jokio kito turto, išskyrus „vieną rūbą ir vieną pavalgymą“, jam ir nereikėjo.

Tėvas Stanislovas prisidėjo prie bažnytinio paveldo išsaugojimo, rinko etnografinę medžiagą. Jo surinkti eksponatai buvo demonstruojami klėtyje įkurtame bažnytinio ir liaudies meno muziejuje. Paberžė buvo tapusi vilties sinonimu tiems, kurie ją prarado. Dvasininkas mielai priimdavo priklausomybių kamuojamus žmones, įkvėpdavo stiprybės, tikėjimo ir padedant Dievui padėdavo kabintis į gyvenimą.

Kaip pasakoja pokalbius užrašiusi knygos „Tėvas Stanislovas – mažutėlių tarnas“ autorė Birutė Tiknevičiūtė, jam nereikėjo jokių apdovanojimų ir įvertinimo. Tėvas Stanislovas buvo apdovanotas valstybiniais apdovanojimais – Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi ir Gedimino 4-ojo laipsnio ordinu. Tačiau, kaip teigia knygos autorė, visus prezidentų ir ministrų diplomus bei raštus sudegino krosnyje.
Tėvo Stanislovo palikimas – jo vardo labdaros fondas. Jis skirtas tiems, kurie yra atsidūrė visuomenės paraštėse ir nori kabintis į gyvenimą. Tėvo Stanislovo darbai gyvi ir šiandien.

2013-10-26

Nuostabi, nuostabi knyga!!!! Tokia šviesi,gyvenimiška..Skaičiau ,ir tarsi pati kartu būčiau išgyvenusi visus aprašytus įvykius.Momentais šypsojausi,nubraukiau ir ašarą,tiesiog paliečia visus sielos kampelius...Šią knygą perku antrą kartą,nes pirmoji paskolinta dingo.Labai džiaugiuosi,kad vėl turėjau galimybę nusipirkti.Tokios knygos yra aukso vertės. Kas abejojate ar verta pirkti,tikrai sakau verta!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religija, teologija

Birutė Tiknevičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Tiknevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas" perkama kartu