Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Topolio paunksmėje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-11-30 Vaida

Labai gera knyga, paveikia iki sielos gelmių:)


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.87 SoldOut

Knygos „Topolio paunksmėje“ aprašymas

Tai mokytojos atsiminimų knyga. Joje pasakojama apie sunkią tėvų vaikystę, apie prieškarinio kaimo moralę, karą, kaimo žmonių tradicijas, autorės mokslus. Knyga įdomi pasakojimo stiliumi: įtaigiu ir pamokomu. Ne mažiau įdomi ir tarmiška kalbos maniera.


2007-11-30

Labai gera knyga, paveikia iki sielos gelmių:)

Parašykite atsiliepimą apie „Topolio paunksmėje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Topolio paunksmėje“, Teodora Kuodytė-Gavėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Teodora Kuodytė-Gavėnienė su knyga „Topolio paunksmėje“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Topolio paunksmėje“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Teodora Kuodytė-Gavėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Topolio paunksmėje“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Topolio paunksmėje“ perkama kartu