Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Treji metai sode. Išsamiausias sodo darbų vadovas

2022-05-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Treji metai sode. Išsamiausias sodo darbų vadovas" aprašymas

Sodo darbų vadovas trejiems metams „Treji metai sode“ yra unikalus leidinys, kuriame pagal Mėnulio ir Zodiako kalendorių išdėstyti sodo, daržo ir gėlyno darbai bei specialistų patarimai, kaip tuos darbus geriausia nudirbti.

Šis sodininko pagalbininkas apima 2018, 2019 ir 2020 metų sodo sezonus ir yra skirtas sodininkams mėgėjams, tačiau pats kalendorinis darbų išdėstymas tiks ir ūkininkams, profesionaliems sodininkams bei daržininkams, kurie paiso biodinaminės žemdirbystės ritmo.

Leidinys ir vėl sudarytas bendradarbiaujant su garsia astrologe ir sodininke mėgėja Palmira Kelertiene, kuri sudėliojo sezoninius darbus į unikalų kiekvienų metų Mėnulio ir Zodiako kalendorių. Leidinio sudarytojos, „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Skinsiu raudoną rožę“ kūrėjos, patarimų sodininkams klausė pas pačius kvalifikuočiausius Lietuvos specialistus. Todėl čia rasite Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto bei A. Stulginskio universiteto mokslininkų patarimų.

Sodo darbų vadovas „Treji metai sode“ yra jūsų sėkmingo sodininkavimo pagalbininkas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Treji metai sode. Išsamiausias sodo darbų vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Palmyra Kelertienė, Rūta Janutienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Treji metai sode. Išsamiausias sodo darbų vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Treji metai sode. Išsamiausias sodo darbų vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Treji metai sode. Išsamiausias sodo darbų vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Treji metai sode. Išsamiausias sodo darbų vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Palmyra Kelertienė, Rūta Janutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Treji metai sode. Išsamiausias sodo darbų vadovas" perkama kartu