0

Trumpa mito istorija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Trumpa mito istorija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 13x20
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955245803

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Trumpa mito istorija" aprašymas
Tai savotiška įžanga serijos, kurią sudarys žymių šiuolaikinių rašytojų perpasakoti įvairių tautų mitai.
Kas yra mitai? Kaip jie atsirado? Kodėl jie aktualūs šiandien, moderniame pasaulyje? Šiuos ir daugelį kitų klausimų knygoje gvildena K. Amstrong.
Mitus žmonės kūrė nuo neatmenamų laikų. Susidūrę su mirtimi ir nežinomybe, jie pasakojo istorijas, stengdamiesi paaiškinti juos supantį pasaulį ir nugalėti baimę. Mitai padėjo suvokti Visatos prasmę ir apibrėžti žmogaus vietą joje. Mitų istorija – tai ir žmonijos istorija. Mūsų pasakojimai ir tikėjimai, pastangos suprasti ir paaiškinti pasaulį susieja mus su protėviais ir vienus su kitais.
Knygoje K. Amstrong apžvelgia visus pasaulio mitus, jų evoliuciją, skirdama dėmesio visiems svarbiausiems laikotarpiams, pradedant paleolitu ir baigiant didžiąja Vakarų transformacija. Autorė akcentuoja neblėstantį mito gyvybingumą ir jo reikšmę ne tik pirmykščiam, bet ir šiuolaikiniam, racionaliu protu besivadovaujančiam žmogui.

Iš anglų k. vertė Kristina Gudelytė

Parašykite atsiliepimą apie "Trumpa mito istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Trumpa mito istorija, kurią skaitytojams dovanoja Karen Armstrong. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Karen Armstrong su knyga Trumpa mito istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Trumpa mito istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karen Armstrong. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Trumpa mito istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Trumpa mito istorija" perkama kartu