⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užmirštas sodas. Varnų kaimas, 3 knyga

Kaina: 12,69 €
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 12.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Užmirštas sodas. Varnų kaimas, 3 knyga" aprašymas

Kodėl Varnų kaime vyksta tiek keistų, mįslingų ir paranormalių dalykų? Šis prikaustantis dėmesį ir netikėtų siužeto posūkių kupinas „Tamsos mokyklos“ ir „Apleisto namo“ tęsinys pateiks tamsų ir bauginantį atsakymą.

1621 metai.

Dvylikametės Koletės Zvart motina apkaltinama raganystėmis ir sudeginama ant laužo. Koletė prisiekia atkeršyti motiną pražudžiusiam pilies valdovui, tačiau proga taip ir nepasitaiko. Ją kartu su broliu Bertu globoti pasiima mįslingasis Maksimilianas.

Keistasis žmogus parsiveda vaikus į savo pilį. Ten Koletė su Bertu sužino, ką mama nuo jų slėpė visą gyvenimą ir kas iš tikrųjų yra juos priglobęs vyras. Koletė nori susigrąžinti savo mamą, bet tam ji turės pasitelkti juodąją magiją. Ar tam pasiryš? Pasekmės gali būti labai baugios...

O tada Koletė suranda seniai užmirštą sodą ir amžinojo gyvenimo šaltinį. Ar mergaitė išdrįs pasinaudoti šaltinio galia? Juk amžinas gyvenimas turi savo kainą, o ji nenori likti viena.

„Užmirštas sodas“:

    • šiurpuliukų kupina knyga patiks vaikams, mėgstantiems paslaptingas, įtempto siužeto istorijas;

    • parodo, kad blogu negimstama, o tampama;

    • rodo, kokia žmogui yra svarbi šeima ir ką dėl jos jis gali padaryti;

    • turtina kalbą ir literatūrinį skonį.

Trečiąją „Varnų kaimo“ serijos knygą galima skaityti ir kaip atskirą istoriją. O skaičiusiems pirmąsias dvi dalis bus tik dar įdomiau, nes „Užmirštamas sodas“ atskleidžia vienos iš herojų paslaptingą praeitį.

Knygų apžvalgininkai šią dalį vadina baugia, įtempta, nenuspėjama ir jaudinančia. O dėl įdomaus siužeto, gerai sukurtų ir charakteringų veikėjų, šią knygų seriją skaito ir suaugusieji, ne tik paaugliai.

Skaitytojams nuo 10 metų.

Sandra J. Paul – belgų rašytoja ir leidyklos „Hamley Books“ savininkė, angliškai parašytus kūrinius pasirašinėjanti Joanne Carlton slapyvardžiu. Ji kuria netikėtų posūkių kupinus įtempto siužeto psichologinius trilerius. „Tamsos mokyklos“ serija sulaukė daugybės jaunųjų skaitytojų dėmesio.


 • Pavadinimas originalo kalba: The Forgotten Garden
 • Autorius: Sandra J. Paul
 • Serija: Varnų kaimas
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 224
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090156438
 • Vertėjas: Daumantas Gadeikis
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Užmirštas sodas. Varnų kaimas, 3 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Užmirštas sodas. Varnų kaimas, 3 knyga", kurį pristato Sandra J. Paul. Siūlome ne tik išsamų "Užmirštas sodas. Varnų kaimas, 3 knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sandra J. Paul. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Užmirštas sodas. Varnų kaimas, 3 knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Užmirštas sodas. Varnų kaimas, 3 knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Užmirštas sodas. Varnų kaimas, 3 knyga" perkama kartu