0

Vaistažodžiai

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vaistažodžiai

  • Leidėjas: Trys žvaigždutės
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 12x16, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786094311093

2021-01-31 2.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaistažodžiai" aprašymas

Susitikime ne tik knygose, bet ir mano vedamuose VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJOS seminaruose, kuriuose dalinsimės sveikatingumo energetinę galią turinčiais VAISTAŽODŽIAIS, kalbėsimės apie mūsų visų ištikimą bendrakeleivį Likimą, jo dovanotus lemtingus susitikimus, gyvenimo ir minčių kelius, jais eidami atrasime tas VAISTAŽODŽIŲ PIEVAS, kuriose tik ir galima pamatyti, kuo tu gali būti, ko nepastebėjai turįs, ką gali dabar pasiimti iš viso Tau skirto gyvenimo Dangaus.

Susitikime bendruomenėse, bibliotekose, Trečiojo amžiaus universitetuose, mokyklose, susitikime ne tik salėse, auditorijose, bet ir pokalbiuose prie mažo stalelio. Aš pasistengsiu atvykti su naujomis Jums skirtomis VAISTAŽODŽIŲ puokštėmis.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaistažodžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaistažodžiai, kurią skaitytojams dovanoja Jeronimas Laucius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jeronimas Laucius su knyga Vaistažodžiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaistažodžiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeronimas Laucius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaistažodžiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaistažodžiai" perkama kartu