0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaižgantas. Raštai T. 19

Kaina internetu: 4,55 €
Kaina knygyne: 4,74 €*
Sutaupote: 0.19 € (5%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vaižgantas. Raštai T. 19


2021-06-30 4.55 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vaižgantas. Raštai T. 19" aprašymas

Vaižganto Raštų 19 tomas skirtas jo ankstyvajai lietuvių literatūros kritikai. Jame publikuojami 1892–1914 m. periodikoje („Žemaičių ir Lietuvos apžvalgoje“, „Tėvynės sarge“, „Žinyčioje“, „Vilniaus žiniose“, „Viltyje“, „Vaire“, „Bažnytinėje apžvalgoje“) skelbti šio žanro darbai – straipsniai, recenzijos, anotacijos. Vaižganto kritikos tekstai atskleidžia ne tik Atgimimo laikotarpio ir XX a. pradžios lietuvių rašytojų kūrybą ir tuometinį lietuvių literatūros procesą, literatūrinio gyvenimo aktualijas, bet ir patį Vaižgantą kaip aktyvų ir produktyvų literatūros kritiką.Parašykite atsiliepimą apie "Vaižgantas. Raštai T. 19"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaižgantas. Raštai T. 19, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Vytautas Vanagas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Vytautas Vanagas su knyga Vaižgantas. Raštai T. 19 jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaižgantas. Raštai T. 19 patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Vytautas Vanagas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaižgantas. Raštai T. 19 palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaižgantas. Raštai T. 19" perkama kartu