0
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.30 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Valstybės finansai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9955-09-396-X

2020-10-31 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Valstybės finansai" aprašymas

Leidinyje supažindinama su valstybės finansų sistema, aptariama valstybės pajamų ir išlaidų politika, šalies mokesčių sistema ir jos racionalizavimo problemos.

Parašykite atsiliepimą apie "Valstybės finansai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansai ir investicijos

Violeta Naraškevičiūtė, Aušrinė Lakštutienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Valstybės finansai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Valstybės finansai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Valstybės finansai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Valstybės finansai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Naraškevičiūtė, Aušrinė Lakštutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Valstybės finansai" perkama kartu