0

Pirkėjų atsiliepimai

Vidaus ligų pagrindai farmacininkams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 12.71 SoldOut

Knygos "Vidaus ligų pagrindai farmacininkams" aprašymas

Ypač farmacininkams svarbios žinios apie peršalimo ligas, virškinimo sutrikimus, mažakraujystes, kepenų patologiją. Tais atvejais neretai pacientai kreipiasi į vaistininkus, prašydami nereceptinių vaistų. Todėl vaistininkas turi gerai žinoti šių ligų simptomus ir patarti tinkamą gydymą.
Ši mokomoji knyga skiriama Farmacijos fakulteto studentams. Tikimės, kad ji bus naudinga įsisavinant vidaus ligų programą. Taip pat manome, kad tai bus puiki "stalo" knyga jau dirbantiems vaistininkams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vidaus ligų pagrindai farmacininkams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Albinas Naudžiūnas, Alvydas Unikauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vidaus ligų pagrindai farmacininkams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vidaus ligų pagrindai farmacininkams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vidaus ligų pagrindai farmacininkams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vidaus ligų pagrindai farmacininkams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Albinas Naudžiūnas, Alvydas Unikauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vidaus ligų pagrindai farmacininkams" perkama kartu