0

Vienaragis Mao

Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 1.50 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vienaragis Mao

  • Leidėjas: Novos gama
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 22x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786098078435

2021-03-31 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vienaragis Mao" aprašymas

Tai istorija apie dviejų pagrindinių knygos herojų – Vienaragio Mao iš Vienaragių šalies ir devynerių metų Žemės mergaitės Lėjos – draugystę. Tai istorija apie du kitokius – vienintelį baltą tarp spalvotų Mao ir klasės draugų atstumtą „mikčę", apie svajones, apie gebėjimą atsiprašyti ir atleisti, apie tikrą draugystę, nepaisant ūgio, svorio, išvaizdos ar spalvos.

Istorija, papasakota pasitelkus legendą apie vaivorykštę, kadais buvusią baltą ir nušvitusią tada, kai Lėja nuoširdžiai pamilo niekieno nemylimą našlaitį Vienaragį. Istorija, sukurianti legendą apie tolimą Vienaragių šalį, kurioje debesys – cukraus vata, kepyklėlėse gaminamos spurgos, legendą, kaip Vienaragis į šį pasaulį atnešė spurgų, kurių viduje skylė.

Pasaka, kurioje žaismingai ir kūrybingai kalbama apie draugystę, užplūstančias emocijas, empatiją, apie tuos, kurie vadinami kitokiais, apie pyktį, klaidas, kurių daro visi, apie gebėjimą atleisti ir stebuklingą žodį „atsiprašau".

"Rašymas man – spalvos, jausmai ir gyvenimo gylis. Gyventi paviršiumi paprasta, tačiau tik gylyje galima atrasti ir pajausti tai, ką jaučia pianistas, kai jo pirštai priglunda prie fortepijono klavišų, ką jaučia rašytojas, kai plunksna įbrėžia popierių, ką jaučia tapytojas, kai ranka pradeda šokti drobėje.
Gylis kiekvienam savas. Su kiekvienais gyvenimo metais ar mėnesiais nerti galima dar ir dar metru gilyn. Tačiau prieš pradedant nardyti reikia išmokti plaukti. To dažniausiai mokomės dar vaikystėje. Plaukti gyvenimo jūroje aš mokiausi klausydama pasakų, kurias sekdavo Tėtis. Pasakose viskas – kūryba, gyvenimo tiesos, pamokos, vertybės; jos lyg raktų dėžutės nuo visų pasaulio durų."

Paulina Botyriūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Vienaragis Mao"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vienaragis Mao, kurį parašė Paulina Botyriūtė. Siūlome ne tik išsamų Vienaragis Mao aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Paulina Botyriūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vienaragis Mao. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vienaragis Mao dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Vienaragis Mao" perkama kartu