0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Viešpatie, išmokyk mus mylėti

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 2.90 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Viešpatie, išmokyk mus mylėti


2021-04-30 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Viešpatie, išmokyk mus mylėti" aprašymas
"Savo rankose laikote šeimai skirtą maldyną, kuris gali padėti sutvirtinti jūsų šeimą ir tarpusavio ryšį. Malda, į kurią esate kviečiami, padeda labiau mylėti vienas kitą, nes tikrai meilei reikia ne tik dviejų žmonių, bet ir Dievo. Drauge besimeldžianti šeima įveikia sunkumus, nes neįmanoma kartu melstis susipykus ir neatsiprašius vienas kito. Taip malda tampa šeimos gyvenimo centru.
Linkiu ir džiaugsmo, ir skausmo akimirkomis imti šį maldyną į rankas ir kartu su šeima melstis, kad Visagalis Dievas padėtų Jūsų šeimai vis labiau panašėti į Šventąją Šeimą."

Gintaras Grušas, Vilniaus arkivyskupas metropolitas

  • Autorius:
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 156
  • Formatas: 11x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955293552

Parašykite atsiliepimą apie "Viešpatie, išmokyk mus mylėti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maldos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Viešpatie, išmokyk mus mylėti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Viešpatie, išmokyk mus mylėti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Viešpatie, išmokyk mus mylėti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Viešpatie, išmokyk mus mylėti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viešpatie, išmokyk mus mylėti" perkama kartu