⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilniaus universiteto profesoriai emeritai

Kaina: 22,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 22.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilniaus universiteto profesoriai emeritai" aprašymas

„Vilniaus universiteto profesoriai emeritai“ - tai knyga apie mokslinį ir pedagoginį darbą aktyviai dirbusius Vilniaus universiteto bendruomenės narius, kuriems, dėl pensinio amžiaus pasibaigus darbo ryšiams su Universitetu, už ypatingus nuopelnus buvo suteiktas profesoriaus emerito vardas (statusas). Universitetas ir jo Profesorių emeritų klubas, norėdami sukaupti ir išsaugoti duomenis apie šiuos nusipelniusius žmones, pateikia svarbiausias žinias apie 70 (16 jų jau išėjo į Anapilį) asmenų. Leidinyje atsispindi pagrindiniai jų akademinės karjeros žingsniai, reikšmingiausi darbai bei jų įvertinimas, mintys apie Universitete prabėgusius metus, įvykius, emeritūros laikotarpiu susiklosčiusius ryšius su Universitetu. Atskleidžiami konkretūs darbai, kuriais didžiulį intelektinį potencialą išsaugoję profesoriai emeritai toliau Vilniaus universiteto vardą garsina Lietuvoje ir pasaulyje.

Knyga „Vilniaus universiteto profesoriai emeritai“ skiriama akademiniam jaunimui, dėstytojams, mokslo ir pedagogikos istorijos tyrinėtojams, plačiajai visuomenei.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus universiteto profesoriai emeritai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie mokslą

Valdas Stanislovas Laurinavičius, Vygintas Bronius Pšibilskis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vilniaus universiteto profesoriai emeritai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vilniaus universiteto profesoriai emeritai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vilniaus universiteto profesoriai emeritai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vilniaus universiteto profesoriai emeritai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valdas Stanislovas Laurinavičius, Vygintas Bronius Pšibilskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vilniaus universiteto profesoriai emeritai" perkama kartu