0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visa tai - Rusija (Rusų kalbos skaitymo testai)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 4.56 SoldOut

Knygos "Visa tai - Rusija (Rusų kalbos skaitymo testai)" aprašymas

Rusų kalbos skaitymo testai.
"Visa tai-Rusija" - tai puikiai parengta papildoma mokymo priemonė vyresniųjų klasių moksleiviams, norintiems lengvai ir nenuobodžiai mokytis rusų (užsienio) kalbos.
Gausi ir patraukli rinkinio medžiaga supažindins su Rusijos kasdieniu gyvenimu, etnine kultūra, menu, religija, istorija, politika. Įdomūs, šiuolaikiški, tinkamai parinkti tekstai skatins moksleivius domėtis nacionaliniais šios šalies ypatumais, didins motyvaciją kuo geriau išmokti rusų kalbą.
Kiekviename skyriuje pateiktos originalios užduotys padės ugdyti komunikacinę kompetenciją - skaitymo, kalbėjimo, rašymo įgūdžius, taip pat ruoštis egzaminams, olimpiadoms.
Šis gausiai iliustruotas leidinys yra ir gera didaktinė priemonė pedagogams. Jis teikia integruoto mokymo galimybių, tinka mokymui individualizuoti ir diferencijuoti, darbui grupėmis ar poromis organizuoti.
Pateiktos medžiagos turinio ir formos dermė laiduoja rusų kalbos mokymo ir mokymosi sėkmę !


Parašykite atsiliepimą apie "Visa tai - Rusija (Rusų kalbos skaitymo testai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Visa tai - Rusija (Rusų kalbos skaitymo testai)", kurią skaitytojams dovanoja V. Eibutienė, L. Novakienė, R. Poškutė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar V. Eibutienė, L. Novakienė, R. Poškutė su knyga "Visa tai - Rusija (Rusų kalbos skaitymo testai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Visa tai - Rusija (Rusų kalbos skaitymo testai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. Eibutienė, L. Novakienė, R. Poškutė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Visa tai - Rusija (Rusų kalbos skaitymo testai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visa tai - Rusija (Rusų kalbos skaitymo testai)" perkama kartu