0

Visata vienoje dalelėje. Mokslo ir dvasingumo sąlytis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Visata vienoje dalelėje. Mokslo ir dvasingumo sąlytis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786090108277

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Visata vienoje dalelėje. Mokslo ir dvasingumo sąlytis" aprašymas
Naujoje knygoje Dalai Lama žvelgdamas iš budizmo perspektyvos apibendrina savo pokalbius su mokslo žmonėmis.

Anot Dalai Lamos, akivaizdu, kad net ir labiausiai pažengusiose mokslo šalyse žmonės ir toliau kenčia, ypač emociškai ir psichologiškai. Mokslas nepaprastai praverčia, kai reikia numalšinti fizinį skausmą, bet su dvasinėmis kančiomis galima susidoroti tik puoselėjant gailestingumą ir keičiant savo požiūrį. Kitaip tariant, jei mūsų svarbiausias tikslas – būti laimingiems, privalome ugdytis bendražmogiškas vertybes. Taigi žmogaus gerovės požiūriu mokslas ir dvasinis pasaulis yra susiję. Jie abu yra reikalingi norint sumažinti ir fizines, ir dvasines kančias.

Iš anglų k. vertė Rita Kaminskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Visata vienoje dalelėje. Mokslo ir dvasingumo sąlytis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Visata vienoje dalelėje. Mokslo ir dvasingumo sąlytis, kurią skaitytojams dovanoja Dalai Lama. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalai Lama su knyga Visata vienoje dalelėje. Mokslo ir dvasingumo sąlytis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Visata vienoje dalelėje. Mokslo ir dvasingumo sąlytis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalai Lama. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Visata vienoje dalelėje. Mokslo ir dvasingumo sąlytis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Visata vienoje dalelėje. Mokslo ir dvasingumo sąlytis" perkama kartu