0

Vladas Algirdas Bumelis. 99 %: pamąstymai apie gyvenimą, darbą, verslą

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2019-12-03 Jurgita

Įdomi knyga, kurioje protingas žmogus dalinasi savo patirtimi. Tai neįkainojama autoriaus dovana kiekvienam. Įžvalgos, formuojančios žmogų teigiama linkme. Labai įdomi.

Informacija

Vladas Algirdas Bumelis. 99 %: pamąstymai apie gyvenimą, darbą, verslą

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2010
  • Puslapių skaičius: 223
  • ISBN ar kodas: 9789986167273

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ši knyga - tai talentingo mokslininko, Lietuvoje plėtojančio aukštųjų technologijų verslą, mintys apie karjeros, verslo sėkmės paslaptis ir nesėkmių priežastis. Prof. Vlado Algirdo Bumelio patirtis patvirtina jo mėgstamą mintį, kad prie visų žmogaus laimėjimų sėkmė prisideda tik 1 procentu, o 99 procentai - atkaklaus darbo nuopelnas.
Autorius dėsto savo požiūrį į Lietuvos mokslo ir ekonomikos perspektyvą, svarsto pasaulį ir mūsų šalį ištikusios krizės priežastis, ieško būdų ją įveikti. Prof. Vladas Algirdas Bumelis ateityje regi Lietuvą kaip aukštųjų technologijų valstybę. Jis ragina lietuvius įrodyti patriotizmą uoliu darbu tėvynėje ir savo pavyzdžiu rodo, kad gabus, veiklus žmogus ir Lietuvoje gali pasiekti didelių profesinių laimėjimų bei užgyventi solidų turtą. Pagrindiniu kiekvieno žmogaus ir visuomenės kapitalu mokslininkas bei verslininkas laiko kilnojamąjį turtą - žinias. Jos yra ir materialinės gerovės pagrindas.
Knygoje kalbama apie draugystės, meilės, ištikimybės, šeimos vertę didžiulio gyvenimo tempo genamam šių laikų žmogui, apie meno teikiamą atgaivą ir kitas nematerialias gėrybes.
Per gyvenimą autoriaus sukaupti apibendrinimai pateikiami ne sausu akademiniu stiliumi - tai sąmojingos sentencijos, paradoksai, neretai provokuojantys skaitytoją prieštarauti, o svarbiausia - iš naujo susimąstyti apie savo gyvenimo strategiją. Ši knyga įkvepia niekada nenuleisti rankų, realiai, bet ambicingai įvertinus savo galimybes siekti maksimalaus rezultato visose gyvenimo srityse, kūrybingai spręsti problemas.

2019-12-03

Įdomi knyga, kurioje protingas žmogus dalinasi savo patirtimi. Tai neįkainojama autoriaus dovana kiekvienam. Įžvalgos, formuojančios žmogų teigiama linkme. Labai įdomi.

2010-12-04

Puiki knyga, viena iš geriausių mano skaitytų apskritai (skaitau daug), tuo labiau kad lietuvio autoriaus. Tai ne dar viena amerikietiško verslo \"tu viską gali bla bla bla\" pasakėlė, o realios, mums lietuviams, pritaikomos išmintys. Knyga taip įtraukė, kad perskaičiau ją per dvi popietes. Nuostabu!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu